Arkadasimin ruhu icin dua

noira

Pişmanlık Başa Bela.
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2015
86
13
31
Merhaba arkadaslar belki duyaniniz oldu belki olmadi. Benim liseden sinif ve sira arkadasim bugun daha dogrusu dun gece uc siralarinda trafik kazasi gecirerek hayatini kaybetti. Bugun defnettik. Haber sitelerinde de genc muzisyen hayatini kaybetti diye cikti. Mertcan calaner diye aratirsaniz gorebilirsiniz. İcimiz yaniyor. 23 yasinda hayat dolu bi insandi. Canimizin yarisini verdik yani. Ailesi ayri biz ayri yikildik. Dogru yer mi bilemiyorum, belki isteyecegim sey forumda yasak ama ben sizden arkadasimin ruhuna bildiğiniz dualari hediye etmenizi istiyorum. Allah yattigi yerde dinlendirsin onu. Cok iyi biriydi. Gencecikti. Hayati yasayamadan gitti. Hatam varsa ozur dilerim. Dualariniz icin simdiden tesekkurler.

Tesekkur ederim. Cok zor bir sey ailesi icin ozellikle... Trafik canavari daha kac cani alacak biz ne zaman dur diyecegiz...

3 ihlas 1 fatiha okudum.
rabbim mekanını cennet eylesin inşallah.
rabbim ailesine , sevenlerine sabır versin

Allah'ım geride kalanlara sabır versin, ben de dua ettim, Rabbim hepimize hayırlı hayat, ölüm ve ahiret versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…