Arkadaşimin platoniğinin anlamsız hareketi

Marianihal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2022
765
1.282
Bu sene çalıştığım yere birisi geldi. Yakışıklı erkek kıtlığı olduğundan birçok arkadaşımın dikkatini çekmisti, bunlardan biri de benim en yakın arkadaşlarimdan biri. Çocuğu nerdeyse bir senedir seviyor. Onların arasını yapmak için çok uğraştım arkadaşımın da izniyle onun ismini vererek "x ile çok yakisirsiniz bir düşün istersen" vs demisliğim de oldu. Normalde benim arkadaşlık kuracağım biri değil çocuk, zaten ben de sevdiğim görüştüğüm kişiyle iletişimi kestiğim olduramadigim için bu sene derbeder takilmistim. Ama yine de elimden geleni yapıp çocukla arkadaş oldum grupça bir yerlere gittiğimizde onu da çağırdım ikisini bir araya getirdim ama çocuk acik açık bana "yok ya maalesef hoşlanmıyorum" deyince ben de uğraşmayı kestim, arkadaşım çok üzüldü ama yapacak bir şey yoktu tabi.

Sonra işte çocukla da samimiyeti kestik hiçbirimiz çok konuşmuyorduk. O da kendi halinde takılmaya devam ediyordu. Ben bu çocuğu, arkadaşım ekler misin dediği için eklemiştim. Fotoğraf paylaştığında falan arkadaşa atıyordum. İşte öyle ekli kaldı.

Ama bu aralar garip şeyler oluyor. Foto paylaştığımda hiç beğenmeyen çocuk beğeniyor, hikayelere kalp atmalar vs. Normalde yapmazdı böyle şeyler. Şu an tatilde olduğu için görüşemiyoruz bu arada. Dün de bana Pink floydun "wish you were here" şarkısını atmış. Yani bir kere Pink floydun muhabbeti geçmişti sevdiğimi soylemistim falan. Ben şarkı gonderilince şaşırdım tabi ne alaka ? Yazdım cevap vermemiş. Zaten çocuğa gıcık oluyoruz, ondan dolayı böyle ukalaca yazdım cevap vermemiş.

Anlayamadım sizce bana karşı bir ilgisi mi var? Böyle bir şey olursa ve arkadaş öğrenirse yıkılır.

Ekli kalmış öyle, Ekim kasim gibi eklemiştim bayaa oluyor ne o yazardı ne ben sıfır etkileşim. Silerim.

Tam olarak söylemek istediklerimi siz söylemişsiniz

Ekli kalmış öyle, Ekim kasim gibi eklemiştim bayaa oluyor ne o yazardı ne ben sıfır etkileşim. Silerim.
Önemsiz biriyse takılmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum. Arkadaşınızı da kendinizi de germeyin yok yere.

Bence senin onunla ilgilenmemen dikkatini cekmis. Yani butun kizlar ondan etkilendi vs. demissin. Ilgi gormeye alisik biriyse, senin de umrunda olmayinca dikkatini cekmistir. Gercekten hoslaniyor da olabilir bi ihtimal. Ama cocugun radarina girmissin. Aylar sonra durup dururken sarki atmasi ilginc. Oyle bir iletisiminiz yokmus cunku.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…