Arkadaşımın bir derdi var, size de danışayım

bence bu arkadaş kendi derdini arkadaşının derdi gibi anlatmış nasıl yazacağını bilememiş yüzüne gözüne bulaştırmış:roflol:

olay su bence:emir_bebek: bu arkadaş araba alcak kimse para vermemiş kocasından istemiş kocasıda vermemiş sonra arkadaşının olayı diye anlatmıs oraya gitmiş konu acmış dıııııııııııtttttttttttttt........... kafamçokkarıştıkonu açmış konu taşınmış kocasından ayrı kalmış sonra adama kadını aşağılamış dııııııııııtttttt.....kafamçokkarıştı. inek içmiş dağ yanmış maymun kaçmış orman yanmış...doğal gaza zam gelmiş.........benzine zam gelmiş.......laelaelaelaelae.skrgsdlmvzxçc:tomato:<lşsıfopesnvöxçncş.çxzgfvfbkafamçokkarıştı

ankara anlat hele ben anlatamadım:roflol:kafamçokkarıştı:enbuyukkk:

Son düzenleme:
bence bi sinirle söylenmiş bişey bu.
bence eşler arasında bu tür problemlerin olmaması gerekiyor.
yani yok borçtu yok vermem di falan.
siz bu hayatı ikiniz kurduysanız canım kardeşim ikiniz herşeyi paylaşıyorsunuz demektir, hayatınızda dahil.
bence biraz da arkadaşın suçlu burda.

arkadaşım bi galiplik var bu olayda. burada yani nisan ayındaki yazısında bu bayanın arkadaşının eşi arkadaşından 500 ytl istemiş bu bayanın arkadaşı da vermemiş yani bu bayanın arkadaşı kocasına borc para vermemiş kafamçokkarıştı enterasan bişey herikisinde de 500ytlkafamçokkarıştı

bende senin yazindan bise anladiysam arap olayimlaelaelaelaelaekafamçokkarıştısırnaşık şey

bu konu nisan ayında da neden şimdi burda yeni konu gibi çıkmış:uhm:
ya da neden önceden hiç yorum yapılmamış...:uhm

acaba aynı kişi benzer bir konu açtığı için mi eski konu tekrardan koyulmuş:uhm:

gerçi bu kadar benzerlikte tuhaf....

bu konunun smile'i :uhm:

çok yakın bi arkadaşımın eşi 500 ytl istemiş borcumuz var demiş arkadaşım da daha geçen ay ikramiye aldın demiş vermemiş bunun kocası da sen bana layık değilsin sen çalışmıyo olsaydın senle evlenmezdim demiş. kapatmış yüzüne. bunlar şu an ayrı şehirdeler de.sen sakın parayı verme sakın ilk arayan da sen olma dedim. kızlar sizde bi yorum yapın nasıl davranmak lazım. tutup da boşa falan diyemiyorum tabi herkesin kendi yuvası ama böyle de denmez ki insan olarak hiç değeri yok mu bu kızın çok kızdım

e boşasın madem zaten kendine layık görmüomuş eşi ozaman sende bana layık değilsin desin boşasın üç kuruş için eşe denirmi bu söz çalışıo olmasan evlenmezdim bana layık değilsin nedemek bu be..allah düşman başına vermesin yani.. iki dakka tutmam ..

kelebek cim bu bayan ankaralı şimdi de 500ytl borc istiyormuş arkadaşları vermemiş ok mikafamçokkarıştı:a015:

Tamam anladim bu arkadasimiz neden iki baslikdada 500 geciyo onu anlamadim
Ya varya zaten iki konuda tuhaf ve gereksiz

Beni aydinlatmak istedigin icinde ayrica tsk, pek basarili olamadinsada, ama bunda sen tamamen sucsuzsun, cünki konular ve kisi acayip.

Bir laf atmis ortaya teeee nisanda, sonra hic ugramamis, bugün para lazim olmus 500 ytl,
sonrada o eski konusu aklina gelmis, hani ordada 500 ytl idi ya.
sahi benim bir 500 lük bir konum daha vardi deyip ,AA dur bi öbür 500 ytl lik konumada bakayim, orayada bi laf atmis ve gitmis:eek:

oley kizlar cözdüm galiba konuyu:1ninca:kaydirigubbakcemile5

su da olabilir arkdaşın arkadaşı 500 ytl istemiştir alamamıştır..kk ya yazmıştır.... arkadaşta dur bende isteyim bir bana veren olcak mı demiştir.onada kimse vermemiştir..:icecream::kahve:

su da olabilir arkdaşın arkadaşı 500 ytl istemiştir alamamıştır..kk ya yazmıştır.... arkadaşta dur bende isteyim bir bana veren olcak mı demiştir.onada kimse vermemiştir..:icecream::kahve:

:roflol: :roflol: :roflol:

bu konuyu kim hortlattı Allah aşkına iyice kafamız karıştı....

X