Arkadaşımın bir derdi var, size de danışayım

A

ankara1982

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ankara1982
çok yakın bi arkadaşımın eşi 500 ytl istemiş borcumuz var demiş arkadaşım da daha geçen ay ikramiye aldın demiş vermemiş bunun kocası da sen bana layık değilsin sen çalışmıyo olsaydın senle evlenmezdim demiş. kapatmış yüzüne. bunlar şu an ayrı şehirdeler de.sen sakın parayı verme sakın ilk arayan da sen olma dedim. kızlar sizde bi yorum yapın nasıl davranmak lazım. tutup da boşa falan diyemiyorum tabi herkesin kendi yuvası ama böyle de denmez ki insan olarak hiç değeri yok mu bu kızın çok kızdım

• Konu Sahibi ankara1982
Karı koca birbirlerinden aldıkları parayı borç olarak mı görüyorlar ?
Neden ayrı şehirdeler ?
Anlayamadım ben arkadaşım..
Ayrıca boşanmayı düşünecek bir mevzu değil bu...

• Konu Sahibi ankara1982
Karı koca birbirlerinden aldıkları parayı borç olarak mı görüyorlar ?
Neden ayrı şehirdeler ?
Anlayamadım ben arkadaşım..
Ayrıca boşanmayı düşünecek bir mevzu değil bu...

Aynen bende anlayamadım.:1no2:

• Konu Sahibi ankara1982
canım iyide karı koca iyi günde kötü günde değilmi eğer eşi gerçekten zor durumdaysa parayı vermeliydi diye düşünüyorum kocasıda o lafları söylemekle hata etmiş ama belliki zor durumda paraya ihtiyacı var sinirini eşinden çıkarmış da bence eşler arasında senin paran benim param olmamalı eşi o parayı vermeliydi diye düşünüyorum

• Konu Sahibi ankara1982
canım ben şunu anlamadım..
neden ayrı şehirdeler???
bu ailede herkesin parası kendisinemi ait yani ayrı gayrı mı var anlamadığım için yorum yapamadım..

• Konu Sahibi ankara1982
kızlar aynen size katılıyorum evli çiftler arasında para ayrımı olmaz olursada sorun oluyor görüldüğü gibi ama detaylarıda bilmiyoruz belki başka sebepler olabilir

• Konu Sahibi ankara1982
çok yakın bi arkadaşımın eşi 500 ytl istemiş borcumuz var demiş arkadaşım da daha geçen ay ikramiye aldın demiş vermemiş bunun kocası da sen bana layık değilsin sen çalışmıyo olsaydın senle evlenmezdim demiş. kapatmış yüzüne. bunlar şu an ayrı şehirdeler de.sen sakın parayı verme sakın ilk arayan da sen olma dedim. kızlar sizde bi yorum yapın nasıl davranmak lazım. tutup da boşa falan diyemiyorum tabi herkesin kendi yuvası ama böyle de denmez ki insan olarak hiç değeri yok mu bu kızın çok kızdım
Arkadaşım soruyu yazıp çıkmışsınız,insanlar yardımcı olmaya çalışıyor,ya daha açıklayıcı bilgi verin ya da sorulara cevap verin..:sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi ankara1982
Bence burdan bakarak verilen hiçbir cevap işine yaramaz arkadaşının çünkü belliki olay bu değil aslında altında başka bi sorun var ÇÜNKÜ hayatı paylaşıyoruz parayı paylaşmak çokmu problem.

Kendi açımdan ben gurur duyarım eşimin benden para istemesine ve devamlıda isteriz birbirimizden para.

• Konu Sahibi ankara1982
Boşuna Dememişler Iyi Günde Kötü Günde çok Yalniş Evli Değilim Benim Erkek Arkadaşim Zordurumda Kaldiğinda Yardim Ediyorum Ayni şekilde Bende Zor Durumda Kaldiğimda O Bana Yardim Ediyor Henüz Evli Değilim Evli Olsaydim Kötü Gününde Yaninda Olurdum Onunla Beraber Zor Günleri Aşardim Eşim öyle Konuşsa Bile Susardim Bazen Alttan Almak Gerekiyor............

Fazla bilgi olmadigindan dolayi yorum yapmak çok zor.
ama sadece yazidiginiza dayanarak yapmamiz gerekirse, aralarinda ki ayrimcilik yanlis, zor gununde esine yardimci olmasi gerek. ama acaba esi kazandigi parayi savuruyor, ustune ustun borç mu yapiyor acaba ki ikramiye aldin ve onu demis...
çok soru isareti oldugu için dogru duzgun yardim etmemiz çok zor be arkadasim...

bence bu olayda her ikisi de yanlış eşler arasında senin paran benim param olayı çok tuhaf
adamın verdiği cevapta bu olmamalıydı çok kötü konuşmuş
kırıldığını belli dip sen isteseydin ben verirdim dese daha etkili olurdu bence

tayin olacaktı olamamıştı kiradaydı burda eşi kendi evlerindeydi o yüzden ayrı bi de eşi araba alıpkardeşinin üstüne yapmış bundan da para istiyomuş sorunu buydu eşinin maaşı yüksek. ama tayin oldu gitti memleketine

valla ben bır sey anlamadım ama eşlerın senın paran yok benım param sen benden fazla alıyosun ben senden fazla demelerı hıç hoş degıl...
arkadas acıklama yapmış...ınan açıklamayıda anlamadım
...

konunuzu Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum...
oradan devam edelim lütfen...
sevgiler...

Arkadaşınız size mi 500 ytl borç verecekti de eşi ile arası açıldı anlayamadım ben ?
Diğer topikte aracınız için 500 ytl ihtiyacınız olduğu yazıyordu da :uhm:

kizlar diger bir konu var kimse 500 ytl borc vermiyor bana diye
o da az evvel acilmis ayni kullanici tarafindan
benim komple kafam karisti

kizlar diger bir konu var kimse 500 ytl borc vermiyor bana diye
o da az evvel acilmis ayni kullanici tarafindan
benim komple kafam karisti

Bu konu da zaten teee Nisan'da açılmış baksanıza tarihe... kafa karışmayacak gibi değil hani.

Arkadasim sen 500 ytl ile bozmusun kafani.
Her iki konunda 500 ytl??fisfisfis

yav demınkı konuda sana ıat ve dıyosunkı baan 500 ytl kımse borc vermıyo bıde dıyosunkı arkadsımın kocası ark 500 ytl ıstemıs kızım sen bızımı keklıyosun yoksa sende bı garıplıkmı var anlamdımm gıt dalganı baska yerde gec kımlerle urasıyoz ya

X