Arkadaşım için Yasin-i Şerif veya Ayet-el Kürsi

ayshebella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2015
10
1
40
Merhabalar hamişler, anneler, anne olmak isteyenler...
Ben sizden bir arkadaşım için ricada bulunacaktım. Kendisi 8 yılı aşkın bir süredir evli. Birçok kez tüp bebek denemesi yaptı. Maalesef tutmadı. Şu aralar yine tedavi görüyor ve tüp bebek yapacak. Eğer okuyabilirseniz veya okutabilirseniz, onun niyetine bir Yasin-i Şerif ya da Ayetel Kürsi rica edecektim. Okuyanlar yorumda okuduklarını belirtirse sevinirim. Allah kimseyi evlatla sınamasın. Şimdiden Allah razı olsun. Teşekkür ederim. Sizin de diledikleriniz gerçekleşsin.
Herkese mutlu günler arkadaşlar...

Cnm bn bilirim o mücadeleyı bu 4.hamileliğim ikisi karnımda öldü 3. Yu dogurmk zorunda kldım yasamadı o yuzden bilirim ama bn zırhına inandıgım bi duayı srkadasın için okucam ama kendıde okursa cok ii olur yasın suresıne okumaya baslıosun yasınde mubın le bıten ayetlere geldiğinde 7 kere mubın duası okuyosun sonra devam edıosun bunu bi okusun ve rabbım evlatla sınamasın sabrını bol versın kün fe yekün ol derse olur rabbım ol dedıklerınden etsın cumlemizinkini

5 tane ayetel kürsi okurum bende inş, Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…