Arkadaşım için Rahmân süresi

Morlale8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
4.350
5.119
27
Kızlar bi arkasimiz rahman suresi başlamış kendine 70 tane yardım edermisiniz acaba Harlofia biliyorsunuz bizler için oda dua hazırlıyor 1 tane 2 tane ne okuyabilirseniz

Amin kuzum dedi gurup açtım kimseye dagitamadim rağbet görmedi dedi üzüldüm bende haliyle dedim ne okursam ne toplarsak 🤗
Aslında 10 15 kısılık bı grup acılabılir..
Hergun 1 ne okunabılır de
Bu ara herkes sıkıntıda rahman suresıde kolay okunan bır sure kımsenın yok cekeceğini sanmıyorum

Aynen canım bizlerde nasipleniyoruz okuyanlar olarak 🤗
Aynen cnm ıyiki üye olmuşum buraya valla çok mutluyum birbirimizi görmeden güzel dileklerde bulunup birbirimize dua ediyoruz konuşuyoruz çok hoş bir ortam Allah hepinizden razı olsun🤲🤲😘

Aynen cnm ıyiki üye olmuşum buraya valla çok mutluyum birbirimizi görmeden güzel dileklerde bulunup birbirimize dua ediyoruz konuşuyoruz çok hoş bir ortam Allah hepinizden razı olsun🤲🤲😘
Bende çok sevdim sizleri birbirimizi tanımadan etmeden dua ediyoruz bundan daha güzel bir şey varmı rabbim sendende razı olsun canım n😍

Canım Allah razıı olsun senden yeni görüyorum konu açtığını . Okuyan herkesten Allah razı olsun çok teşekkür ederim hepinize hakkınızı ödeyemem 🥺🥰🤲

Canım Allah razıı olsun senden yeni görüyorum konu açtığını . Okuyan herkesten Allah razı olsun çok teşekkür ederim hepinize hakkınızı ödeyemem 🥺🥰🤲
Kimlere ne konu açılmadi dua edilmediki sana okunmasın biraz uzun bi süre olduğu için pek kimse okuyamadı ama olsun Rabbim okuyanlardan da okumayanlardan da razı olsun sonuçta önemli olan sayı değil niyet rabbim sıkıntılarına çare göstersin inşallah canım 🤲

Kimlere ne konu açılmadi dua edilmediki sana okunmasın biraz uzun bi süre olduğu için pek kimse okuyamadı ama olsun Rabbim okuyanlardan da okumayanlardan da razı olsun sonuçta önemli olan sayı değil niyet rabbim sıkıntılarına çare göstersin inşallah canım 🤲
Okuduğunuz Rahman sureleriyle kendime geldim resmen tövbemi edip yoluma devam ediyorum Rabbim tekrardan şaşırtmasın yolumu hepinizden Allah razı olsun 🥰

X