Arkadaşım için ayetel kürsi okur musunuz? :(

gonzalez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
45
3
Merhaba bayanlar bir dahaki hafta arkadaşım için çok zor geçecek çok stresli,sıkıntılı günler geçiriyor ailevi meseleler haftaya perşembe ya da cumadan sonra daha zor günler onu bekliyor sizden ricam o günleri kolay atlatması için gönlünüzden ne kadar koparsa ayetel kürsi okurmusunuz adet önemli değil 1 de olur gerçekten çok ihtiyacı var dualarınıza şimdiden okuyan herkese çok teşekkür ederim Allah hepimizin yardımcısı olsun. (Arkadaşımın ismi Dilek)

Ayetel Kürsi

Bismillahirrahmanirrahim

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Okudum canım. Allah c.c. kabul etsin, sıkıntılarını gidersin. Bana da hayırlısıyla beni böyle düşünen bir arkadaştan öte dost nasip etsin. Amiiin. Özendim ya ne dostluklar var:)

Okudum canım. Allah c.c. kabul etsin, sıkıntılarını gidersin. Bana da hayırlısıyla beni böyle düşünen bir arkadaştan öte dost nasip etsin. Amiiin. Özendim ya ne dostluklar var:)

Çok teşekkür ederim canım Allah kabul etsin gönlüne göre versin sana daha iyi dostluklar nasip etsin inşallah Çok eski arkadaşım kardeş gibiyiz Allah herkese güzel dostluklar nasip etsin gerçekten çok sıkıntıda Allah yardımcısı olsun

Ben de okudum Dilek kardeşimiz için Allah kabul etsin tüm sıkıntılarından kurtulsun inşallah canım Amiiin

10 tane de ben okudum. Sikintisi her nedirse rabbim gidersin, kolaylik versin.

okudum cnm allah sıkıntısını giderir insallah..

+1.
.
.
.
.
.
.
.

okudum cnm Allah yardımcısı olsun

okudum Rabbim kolaylık versin

Okudum canim.Allah kabul etsin

efecim

10 tane de ben okudum. Sikintisi her nedirse rabbim gidersin, kolaylik versin.

Kızlar hepinize çok teşekkür ederimm Allah hepimizin gönlüne göre versin,bu hafta arkadaşım için çok kötü geçecek dualarınızı eksik etmeyin kimin duasının kabul olacağı belli olmaz tekrardan çok çok teşekkür ederim

Okudum insallah gecer sıkıntlar..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…