Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Ben küç aldım... Sen günde ne kadar tüketiyorsun ?

Ona da başlamam lazım öyleyse:)

Adaçayının bırakınca eskiye dönme halini ilk defa duydum. Ama onda da östrojen yok muydu? Eskiye dönmemeli bence:/
Ben çok yerde okudum canım rezene ve adaçayı kullanmayı bırakınca sönüyorlarmış malesef o ikisi aradığımız çözüm değil...

Ben çok yerde okudum canım rezene ve adaçayı kullanmayı bırakınca sönüyorlarmış malesef o ikisi aradığımız çözüm değil...

Sabah ve aksam 1 `er tatli kasigi sabahlari genelde bir kasik atiyorum agzima bir bardak sut ile agzimi calkalayarak aksamlarida kucuk bir kase yogurtla tuketiyorum

Ben bugun adacayi ve rezene de almıştım almışken icicem... olcmedim hala. Zaten masaj zor geliyo küc de aliyim en kısa zamanda... benim de planimda bi 2 3 ay devam etmek var...

Sabah ve aksam 1 `er tatli kasigi sabahlari genelde bir kasik atiyorum agzima bir bardak sut ile agzimi calkalayarak aksamlarida kucuk bir kase yogurtla tuketiyorum
1 tatlı kaşığı 1 günde yetmez mi acaba tadı çok iğrençti ben suyla yuttum tozu
Ben bugun adacayi ve rezene de almıştım almışken icicem... olcmedim hala. Zaten masaj zor geliyo küc de aliyim en kısa zamanda... benim de planimda bi 2 3 ay devam etmek var...

Masaj banada zor geliyo,almışsın kullan canım bende evdeki herşeyi bitiricem adaçayı ve rezenemde var

1 tatlı kaşığı 1 günde yetmez mi acaba tadı çok iğrençti ben suyla yuttum tozu

Masaj banada zor geliyo,almışsın kullan canım bende evdeki herşeyi bitiricem adaçayı ve rezenemde var

Bu tarz seyleri ozellikle sut urunleriyle tuketilmesi soyleniyor 1 kere al sen o zaman ama duzeni ihmal etme bak sana tavsiyem eger yogurt ile tuketirsen uzerine birazda pekmez ekleye bilirsin

Bu kadar etkiliyse ben de başlıyım o zaman küçe

Evdekileri bitirip bırakıyım onları da bari. Bu kez daha iyi bi programlara sahibiz galiba kızlar ya

Bu kadar etkiliyse ben de başlıyım o zaman küçe

Evdekileri bitirip bırakıyım onları da bari. Bu kez daha iyi bi programlara sahibiz galiba kızlar ya
Umarım öyledir canım program
Bu tarz seyleri ozellikle sut urunleriyle tuketilmesi soyleniyor 1 kere al sen o zaman ama duzeni ihmal etme bak sana tavsiyem eger yogurt ile tuketirsen uzerine birazda pekmez ekleye bilirsin
Yoğurt yada sütle denicem bu sefer canım

Umarım öyledir canım program

Yoğurt yada sütle denicem bu sefer canım

kızlar ama bilinirki yoğurt yada sütte kalsiyum var.
küç te ise demir bulunuyor.kan yapıyor bu.
Ve doktorlar demirle beraber kalsiyumun kesinlikle tüketilmemesini söylüyor.
Çünkü kalsiyum ve demir birleşince etkisini yitiriyormuş.
Bence küç için en iyisi suyla içmek.

Ooo baya iyiymid eger gercekten ise yariyorsa benim buyuklugu iyide arkadaslarima tavsiye ettim ins iyi gelir

kızlar programlarınız neler bi değişiklik yapmak istiyorumda aklıma yatanları alıcam
Ben bugün küç yedim keten tohumu yedim ısırgan içtim oğul otu içtim yatmadan çemen sürücem ama oğul otunu 1 bardak içebildim 3 bardak gerekiyordu

Canım benimki küç tozu toz olduğu için suyla içerken o kadar iğrenç oldu ki yutamayacaktım nerdeyse birde kutunun üstündede yoğurt süt meyvesuyuyla tüketilmesi önerilir diyor :/

evet canım bende suyla içtim kolay değil toz olduğu için ama bahsettiğim bilginin doğru olduğunu düşünüyorum.
demir-kalsiyum birbirini öldürür.isterseniz araştırın.boşa gitmesin

Oğul otu ne canım ?

evet canım bende suyla içtim kolay değil toz olduğu için ama bahsettiğim bilginin doğru olduğunu düşünüyorum.
Alirken bende sordum aktara ozellikle sut urunleriyle tuketmem gerektigini soyledi kadin ayrica nettende cok arastirdim hep sut yogurt ile tavsiye ediliyor bilmem ki etkisini yitirseydi olumlu sonuclsr cikmazdi bence ortaya ama dimi

Tamam saol canım bakayım bende
Oğul otu ne canım ?
Oğul otu şerbetçiotu kadar önemli göğüs büyütmede,hiç bir yan etkisi yok, diğer adı melissa ama oğul otu şeklinde isteyin öyle alın melissa demenize gerek yok

Hiç görmedim canım yok heralde

Hmm benim hafize çayının içinde ondanda var şimdi rezenem bitti onu bıraktım adaçayımda bitmek üzere onuda birakicam ısırgana devam hafize çayı na devam küç bitti ama bi pek bi işe yaramadı bende onuda bıraktım şimdi ne eklesem diye düşünüyorum

Küç ne kadar süre kullandın ve ne kadar yedin günde? Oğul otunu denesene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…