arkadaş edinmek istiyorum yalnizliktan biktim

Zor gunler bekliyor vallahi Allah yardimcin olsun.Eksik kisimlari oglunla tamamlasan eglenceli olabilir aslinda.Kucuk kiyafetleri beraber secip alisveris yapmak vb.
Parkta kafa dengi kimseyle karsilasmadin mi peki?Bizim burdakiler nerdeyse pesime takilip eve gelecek moddalar :) gittiginiz parki degisin siz:)
Dagitmak disinda bisey anlamaz bence daha kucuk.karnimi bile anlamiyor kii.karpuz var diyip duruyor.hep farkli parklara goturuyorum yaa yok ama sanssizim artik buna inandim

S

Hobi bana gore degil canim hobiye vaktim olmaz ewde anca kuzla ilgilen yemek yap temizle yika anca kitap yada kuran alabilirim elime firsat bulursam.ben diyorum ki sanssizim.hic mi olmaz bi cocuk bir genc apartmanda.ama yok
.hic mi denk gelmez parkta fln.ama gelmiyor.

canım o zaman arkadaşa da vaktin olmaz bu şekilde düşün odaklanma.

buraya alışırsan başka kimseye ihtiyacın olmaz:)

burda takıl biz varız:)

Ins

.ins.dedigin gibi mutlu olur.daha farkinda degil karnin karpuz gibi diyip duruyor oglum orda kardesin var diyince karpuz var karpuuz dior
Hahahha yerim ben onun karpuz diyen dillerini ,maşallah çok tatlı bişey ❤️
Ayrı bir yaban diyar da tek kalmak olmaz ,illa ki bir kapını çalacak komşu şart ,yaşlı olsun candan ,seviyeli biri olsun yeter ki :KK66:

Haftada 1 veya 2 gun oyun gruplari oluyor kresten daha uygun fiyati.Saat ucreti odeniyor.Hem oraya annelerde gidiyor.Sizde oğlunuzda arkadas edinir.Bu tip yerlerde ilk ucretsiz deneme oluyor bir arastirin derim.

Sitede arkadaş komşu çevresi olmaz ki. İnsanlar özellikle sitelerde yaşıyor kimseyle komşu olmayayım diyen siteler de. Hatta asansörlü apartmanda bile yok komşuluk.Mahalle en güzeli bu seferde ses oldu ,saygısızlık oldu. Çocuğun terbiyesi bozuldu diyoruz

X