Arkadalar yardm ltfennn

E

enise85

Ziyaretçi
biz 3 senedir bebek tedavisi görüyoruz. rahim filmi çekildi tüpler açık çıktı ama eşimde sperm yetersizliği var. dr ilaç verdi 3 ay içinde bi gebelik oluşur dedi ama oluşmadı. 3 ay sonra adetin ilk günü gel dedi.gidicez bakalım ama kısmet. benim merak ettğim aşılama için adetin ilk günümüü dr gitmek gerekiyo ve bu aşılama sürci uzun bi süreç mi? cvp verirseniz sevinirim

Canım Bi arkadaşım var aşıma yaptırdı. Ondada hiç bi sorun yoktu ama bebeği olmuyodu. Aşılama süreci arkadaşımda takip edebildim kadar uzun bi süreç değil. Ya ben size bişey önericem söyliycem. Ben şahit olmadım ama patronum şaht olmuş ve ben o arkadaşımada getirttim. Allah'ımın izniyle işe yarar inş. Canım Hac da şeker meryem adında bi bitki var çok ilginç bi bitki bu hurmanın büyüğü gibi düşün ama kabuklu kabuğu çok sert falan. Onu ezip balla tatlandırıp yenince bebiş oluyomuş.Patronum söledine göre bi akrabaları yemiş ve bebği omuş. Rabbim hayırlısını versin canımm.. Sen bana destek oldun canım teşekkür ederim.. İnan dualarım hep sennle Hergün dua etcem sana bi bebişin olması için..

biz 3 senedir bebek tedavisi görüyoruz. rahim filmi çekildi tüpler açık çıktı ama eşimde sperm yetersizliği var. dr ilaç verdi 3 ay içinde bi gebelik oluşur dedi ama oluşmadı. 3 ay sonra adetin ilk günü gel dedi.gidicez bakalım ama kısmet. benim merak ettğim aşılama için adetin ilk günümüü dr gitmek gerekiyo ve bu aşılama sürci uzun bi süreç mi? cvp verirseniz sevinirim

canım arkadaşım
bende bu ay ilk aşılamamı yaptırdım.
uzun değil bu süreç
adetin 3.günü dr a gidiyosun
dr sana uygun ilaç yazıyo.
söylediği günlerde içiyosun.
ara sıra yumurtan gelişiyomu,ne alemde diye bakıyo.
gelişimine göre yumurtlama gününde çatlatma iğnesi vuruluyo kalçadan.
36 saat sonra hastanede sperm yıkama işlemi oluyo.
hazırlanan kaliteli sperm
sen jinekolojik masada yatarken sana özel bir kanülle veriliyo.
işlemden sonra 15-20 dk. yatıyosun.
bikaçgün kasık ağrısı ve lekelenmeler oluyo.ama normalmiş.
benim 2 gün oldu yapılalı.ilkti.
ölesiye korkuyodum ama
korkulacak bişey değilmiş.
inşallah seninde, benimde ve tüm isteyenlerin de muratları kabul olur.
dualarını bekliyorum.inşalah yardımcı olabilmişimdir.:1hug:

X