Arkadalar blgnze htyacm var

ceyda_79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
566
1
44
erkeklerde cinsel isteği arttıran ve sperm sayısını çogaltan bır bıtkı bılıomusunuz ılaçları denedık olmuo :çok üzgünüm:

Uzmanlar, erkekler için maydanoz, nane, tarçın, kekik, vanilya, sivri biber, hardal, kereviz, susam, ayçiçeği, greyfurt, kuşkonmaz, enginar, bezelye, badem, ceviz, istiridye, hindi eti, roka, antep fıstığı, fındık, salatalık, soğan, fesleğen, karpuz, bal ve kivi önerirken, kadınlar içinse çikolata, ahududu, yoğurt, acılı baharatlarla çilek tavsiye ediyor.
diye bı yazı buldum umarım sana yardımı dokunur :)

eşime 15-20 gün keçi boynuzu yedirdim ve o ay hamile kaldım.
artık keçi boynuzundanmı yoksa vakti geldide keçi boynuzu vesilemi oldu onu bilemem.,
ama eates arkadaşımızın dediği gibi dene istersen zararı olmaz.

arkadaslar cok saolun bılgılerınız ıcın kecı boynuzu pekmezı ve arı sütünü bırkaç ay kullandık herhalde benımkının daha zamanı gelmedı sabırla beklemeye devam edıcem

canım kecı boynuzunun kürünü yapıcaksın normal yedırmıyceksın arkadaşımın eşinin sperm sayısı 9 mılyondu 3 ay kecı boynuzu kürü yaptı şimdi 20 mılyona cıktı ve sıgara cok buyuk etken

canım türk kahvesinin sperm sayısını arttırdığını yazmıştı arkadaşlar...istersen dene zararı olmaz sanırım...en kısa zamanda hepimize rabbim hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin....

merhaba ceyda .doktor eşime e vit.vermişti.ama pek faydası olmadı.bunun üzerine ben kendim çinko tb.aldım eczaneden,bayağı faydasını gördük.20.000.000 kadar artırdı sayısını.bu arada başka bir arkadaşım kalamar yiyerek sayısını ikiye katladığını söylemişti.belki size de faydası olur canım.geçmiş olsun.görüşmek üzere...

canım bende şu keçi boynuzu kürünü uygulamaya başladım herkez işe yaradığını sölüyo eşimde kendinde değişiklik hissettiğini sölüyo bence sende hemen başlamalısın ceydacım doktora gidecektin sanıyorum gittinmi bu ay ne deniyosun

cnm ben isterim keçi boynuzu kürünü yazarmısın bende eşime çinko içiriyorum ama sperm sayısı için değildi iyi oldu öğrendiğim birde keçi boynzu pekmezi yediriyorum
ama yazarsanız keçboynuzu kürünü arkadaşlar cok sevinirim tşk ler sevgiler

cnm ben isterim keçi boynuzu kürünü yazarmısın bende eşime çinko içiriyorum ama sperm sayısı için değildi iyi oldu öğrendiğim birde keçi boynzu pekmezi yediriyorum
ama yazarsanız keçboynuzu kürünü arkadaşlar cok sevinirim tşk ler sevgiler
canım aktardan alırken söle kaynatmalık diye sanıyorum daha koyu renkte olanları koyuyolar 7 adet keçiboynuzunu ikiye yada üçe böl yarım kilo suya (yani orta büyüklükte 2 bardak )kaynayan suya at 3 dakika apzı kapalı kısık ateşte kaynat 20 dakika dinlendikten sonra içilinebiliyomuş miktar çok önemli sakın dışına çıkmayın 1 hafta akşam sabah içiliyo sonra sadece akşamları toplam 3 ay uygulanıyomuş allahım inş işe yarıyodur herkezler hamiş kalsın :CüvCüv:hihoyyyt:Saruboceq:

canım bende şu keçi boynuzu kürünü uygulamaya başladım herkez işe yaradığını sölüyo eşimde kendinde değişiklik hissettiğini sölüyo bence sende hemen başlamalısın ceydacım doktora gidecektin sanıyorum gittinmi bu ay ne deniyosun

slm canım gıdemedm ancak kart cıkarttırabıldm bıde ben bursanın bır ılcesının koyunde oturuorum esım gorevlı burda eve gerı dondm bu ayın sonunda gıtcem artık sımdı dogal yolları denıoz bakalım hayırlısısırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

keçi boynuzu kürünü mutlaka yapın kızlar..eşim 2 ay kadar içti.16 milyondu,24 milyona çıkmış..gerçekten işe yaradı.ama hareketlilik ve morfoloji de önemli..onu da düzelticek bişey var mı bildiğiniz.?????

isteği mesir macunu, spermide bolca kalsiyum alarak arttırabilirsiniz yani yoğurt,süt vb gibi.....

canım aktardan alırken söle kaynatmalık diye sanıyorum daha koyu renkte olanları koyuyolar 7 adet keçiboynuzunu ikiye yada üçe böl yarım kilo suya (yani orta büyüklükte 2 bardak )kaynayan suya at 3 dakika apzı kapalı kısık ateşte kaynat 20 dakika dinlendikten sonra içilinebiliyomuş miktar çok önemli sakın dışına çıkmayın 1 hafta akşam sabah içiliyo sonra sadece akşamları toplam 3 ay uygulanıyomuş allahım inş işe yarıyodur herkezler hamiş kalsın :CüvCüv:hihoyyyt:Saruboceq:

arkadasım cok sagol bursaya gıttıımde alacagım ılk sey keçi boynuzu sonra kendım ıcın de hayıt tohumudur dularında benı unutma canım allah emeklerımızı bosa cıkarmasın:Saruboceq:

arkadaslar hepinize çok tesekkür ederım keçi boynuzu kürünü burda sızın sayenızde duydum rabbım ınsalah hepımıze sıfa versın ve emklerımızı bosa cıkarmasın bırbırımıze dua etmeyı unutmayalım bırde bolbol latif dıyelım allahın ısımlerınden anlamı LUTFEDEN

X