Arkadalar acaba hamile miyim? :)

aytenim35

değmezmişş :(
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
272
1
35

10 aylık evliyim daha genç oldugumuz için çocuk düşünmüyoduk
ama hiç korunmadıkda..
aslında bende daha erken oldugunu düşünüyodum..Daha düne kadar..
bikaç gündür kendimde bi tuhaflık hissediyorum
aşırı bi yorgunluk var üstümde,
belim ve ayaklarımda çok agrıyor.
bugün alışverişe çıktım agırdı biraz taşıdıklarım.
birden karnımın alt tarfında baya bi agrı hissettim
sanki adet günü çektigim agrı gibi ama adetime daha 12 gün var.
Ve bazende karnımın alt tarafında kalp atışı gibi bişi hissediyorum.
bide canım 2 gündür kaynanamın yaptıgı böregi çekiyoor :)
acaba olabilirmi kızlar nedersiniz ?CADIARZU
:kedi:

selam canım inş.hamilesindir ama adetine 12 gün varken belirti hissetmen çok zor ben adetim geçtikten baya bi sonra belirtiler gerçekleşmeye başladı hakkında hayırlısı olsun inş.10yıllık evlisin hiç korunmadın peki doktora gitmediniz mi 10 yıldır neden bebiş olmadı diye anlamadım ayrıca

canım 10 aylık evliyim daha eşimin işi benim okulum derken olsun istemedik seneye felan düşünüyoduk ama bi kaç gündür kendimi öyle hissediyorum gibi daha önceden hiç böyle bişi hissetmedim bilmiyorum yinede yarın sabah ilk işim test yapmak yada doktora gitmek olucak sanırım artık istiyorum bi bebişim olmasını :Saruboceq: teşekkür ederim ayrıca ilgilendigin için tatlım a.s.

ay pardon canım ya ben 10 yıllık gördüm bende şaşırdım çok pardon
inş.hamilesindir ama test için acele etme daha 12 gün varmış eczaneden alınan gebelik testlerinde çıkmaz zaten ama kan testinde çıkabilir

ayy tecrübesiz ve bu konuda bilgisiz olunca hiçbişeyide bilmiyor insan :1rolleyes:
sizlerin sayesinde ögrenicem herşeyi artık canım :1hug:
ozaman ben kan testi yaptırayım yarın yoksa zaman geçmez valla canım a.s.

birde adetten önce idrar ile yapilan gebelik testi var 5 ile 7 gün önce yapabiliyormussun birinin adi fortel idi ama digerinin adini unuttum

bu belirtiler 12 gün önceden ortaya çıkmaz boşuna kendini kaptırma canım sonra çok üzülüyor insan

regl tarihime ortalama 5-7 gün var bugün kahverengi bi leke geldi?
hamilelik belirtilerinde böyle birşey var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…