Arka Sokaklar Kanal D

supurgelicadi

<3
Pro Üye
10 Şubat 2009
5.290
2.102
36
Arka Sokaklar 5. sezonun ilk bölümüyle yine nefesleri kesmeye devam ediyor&#8230;

Elif&#8217;in durumu kritiktir. Hemen ameliyata alınır. Hüsnü, Engin ve Sinan diğerlerine göre daha şanslıdırlar. Suat&#8217;ı hastanede bırakıp hemen Rıza Baba'yı ve bu tuzağı kuran Rıfat Hızal&#8217;ı bulmanın peşine düşeceklerdir. Mesut&#8217;un acil dalak ameliyatı olması gerekmektedir. Mesut ise kalkıp ekiple birlikte aramalara katılmak, Rıza Baba'yı kurtarmak istemektedir. Ancak Dr. Reşat&#8217;ı da ikna etmek biraz zor görünmektedir.

Rıfat Hızal&#8217;ın tek isteği torununun başına bir şey gelmeden onu yurtdışına çıkartmaktır. Rıfat&#8217;ın son sığınacağı tek kişi kalmıştır. Evladı gibi sevdiği Celil&#8230;

Celil, Rıfat&#8217;ın torununu yurtdışına kaçırabilecek mi? Rıfat Hızal kendini ve torununu kurtarabilecek mi? Elif komadan çıkabilecek mi? Kahraman ekibimiz Rıza Baba'yı gömülü olduğu yerde bulabilecek mi? Rıza Baba yaşayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
yenı bolumu ızledım ya senarıtsler cok abartıyorlar .. madem adamları oldurmuycen o zaman olabılcek seyler ustunden git ..

bomba ya bomba patlıyor ama adamlar ellerını kollarını sallayarak kalkıyorlar :)) komık ya ..
rıza baba canlı canlı gomuluyor ama kendı ' cabalarıyla ne hıkmetse kurtuluyor falan ..
yok artık ızleyıcı ıyce salak yaptılar :))
bekledıgım gb deıldı en az 3 - 4 kısı olur yenı ınsanlar gırer dızı bıraz hareketlenır sanıyordum

ne saçmaydı yaaa o mesut nası bi insansa narkozsuz ameliyata aldılar yuhh dedim adam bide ameliyathaneden ayakta çıkıo üstünü başını giyip adamları aramaya gidiyo,peşlerinden koşuyo..
rıza babada o kadar zman o çöp kutusunun içinde toprağın altında nasıl kaldı havasız olacak iş mi yani hemen bayılması lazım onun ama bu kurşunların içini açtı bi şekilde bi patlama yaptı o sırada tam ekipte ordaydı falan...yok hiç güzel olmamışsempatiksalakcinni

aaa onlar kahraman arkadaşlar :KK70: her olayda hep oraya yakın oldukları gibi o durumdanda çıktılar hüsnü hemen merkezdeydi :)

diziler bi süre sonra aptal yerine koyuyor zaten bugün izlemedim ama şimdi okuyunca izlemiş kadar oldum

Ne kadar saçmalamıslar...
Masallah hepsı supermen :eek:lmaz:
Hayal kahramanı gıbıler sağ olasıcalar...
Lokal amelıyatlar...
Bı kere rızanın havasızlıktan bayılıp olmesı lazımdı, en az bır gun kaldı orda...
Bulusma yerıyle ılgılı ayrıntı verılmedı...
Hepsı ayaklandı, operasyonlara katıldı...
Cıdden artık su ızleyıcıyı aptal yerıne koymasınlar...
Hele o doktor adı neydı CADIARZU o pratısyenlıkle baslamamısmıydı, masallah yakında prof olacak basımıza akannehir
Hee halk da cok bılınclı demeden edemıycem...
Kımın bas komıser kımın amır oldugunu bı bakısta cozerız bız zaten mıllet olarak sempatiksalakcinni

Neymıs efem...
Yasamak da olmek de ekıp ışıymıs...
Yasamak da olmek de :dilcikar:

izlemiyorum ama bazen bakiyorum anlayamıyorun konusmalar o kadar amatörce hele rıza babanın hadı su ısı halledelım demesı ya adamlar ılkokul cocuklarının pıyeslerı gıbı oynuyorlar ben bunu anlayamıyorum nasıl hersey bu kadr amatörce olur....

son sahne çok komikti rıza babayı toprağın altından kurtarmak için hep beraber kazdılar yaa..allahtan rıza babayı oraya gömen kötü adamlar insaflıymışta çok derine gömmemişler, yoksa tüm ekip rıza babayı kurtaramadan oracıkta ölürdü ve gayette iyi olurdu toptan kurtulurduk hepsindenkaydirigubbakcemile3 okadar yaralı adam nasıl kazmaya başladı hayretlerdeyim doğrusu CADIARZU

supurgelicadim bende izliyorum ama son bölüm olmamış tamam heyecanlıydı ama o kırıklarla o ameliyat sahnesini hele hiç demiyorum çok saçmalamışlar bir de bende muratla zeynep'i yeniden görmek istiyorum o dizide onlar gittiğinden beri pek bakmıyorum açıkçasımafoldumben

yeni yeni elife alışmıştım ama gelsinler onları tekrar görmek istiyorum bu dizidezemuszemus

kaç ay olmuş kimse yorum yapmamış.
çoğu kişi tadı kaçtı diyor. ben her hafta seyretmediğimden ve zaten tvye pek bakmadığımdan can sıkıntımı geçirmek için seyrediyorum.

her ne kadar abi-kardeş gibi olsalar da ben nedense aylinle mesutu yakıştırıyorum.
sanıyorum aylin bekardı.

Son düzenleme:
elif öldü cok agladim
annem babam tatilde onlari özledim
hamileyim cok duygusal oldum ben yaaa
bizde bir gun yasam dan kopucaz
Allahim dogru ölüm nasip etsin bizlere

X