Saç Bakım Ürünleri Argan Yağı ? ?

canım bende kısa sürede almayı planlıyorum ancak öncelikle saç rengimi değiştireceğim, umarım bendede işe yarar..

az önce kuaförden çıkıp eve geldim. 7 ay önce saçımı siyaha boyadım sonradan çok pişman oldum. laf arasında kuaför argan yağlı bir şampuan tavsiye etti. fiyatıda oldukça pahalıyıdı ve almadım. saçım bugün üstüste açma ve boyama 2 kere işlem gördü. 2-3 hafta sonra bir kez daha boyanacak. kullandığı malzeme gerçekten kaliteliydi ne saç dibim acıdı nede boya koktu. ama bakım kesinlikle şart. ayrıca saçım feci yağlıdır. sabah yıkasam akşama dibim yağlanır. arganın yağlı saçada çok iyi geldiğini duymuştum. kuzenimin kocası faslı, onlarda fastan gelme orjinal argan yağı varmış. bi şişe banada verecekler. kullandıkça sonucu yazacağım. ayrıca cilt lekesi, sivilceler, siyah noktalar, göğüslerin sıkılaşması bu gibi sorunlar içinde kullanacağım. etkilerini paylaşacağım sizlerle.

az önce kuaförden çıkıp eve geldim. 7 ay önce saçımı siyaha boyadım sonradan çok pişman oldum. laf arasında kuaför argan yağlı bir şampuan tavsiye etti. fiyatıda oldukça pahalıyıdı ve almadım. saçım bugün üstüste açma ve boyama 2 kere işlem gördü. 2-3 hafta sonra bir kez daha boyanacak. kullandığı malzeme gerçekten kaliteliydi ne saç dibim acıdı nede boya koktu. ama bakım kesinlikle şart. ayrıca saçım feci yağlıdır. sabah yıkasam akşama dibim yağlanır. arganın yağlı saçada çok iyi geldiğini duymuştum. kuzenimin kocası faslı, onlarda fastan gelme orjinal argan yağı varmış. bi şişe banada verecekler. kullandıkça sonucu yazacağım. ayrıca cilt lekesi, sivilceler, siyah noktalar, göğüslerin sıkılaşması bu gibi sorunlar içinde kullanacağım. etkilerini paylaşacağım sizlerle.

canımm çok makbule geçer, çok teşekkür ederim ilgin için..

bekliyorum haberlerini..

watson da gördüm ben fiyatına bakmıştım ama hatırlamıyorum ama ucuz gelmişti hatta şaşırmıştım kuaförde sorduğumda çok uçuk bi fiyat vermişti çünk :KK20:ne kadar güvenilir orasını bilemem.. :KK71:

canım yakın bir zman önce bende argan yağı arayışı içerisindeydim.inrternette bir çok marka ve çok değişken fiyatlar vardı.
saf argan yağı altında karışım satan bir çok marka var .burada kullanıcı yorumlarına bakarak doa kozmetikten aldım.şuan üründen çok memnunum.hem cildime hem saçıma sürüyorum.çok iyi geldi.özellikle cildimde çok hoş etkisini gördüm.ben kullanan biri olarak doa kozmetik argan yağını tavsiye ederim.hem çok pahalı değil hem de saf argan.aklına takılan bişey olursa sorabilirisin.:KK9:

canım yakın bir zman önce bende argan yağı arayışı içerisindeydim.inrternette bir çok marka ve çok değişken fiyatlar vardı.
saf argan yağı altında karışım satan bir çok marka var .burada kullanıcı yorumlarına bakarak doa kozmetikten aldım.şuan üründen çok memnunum.hem cildime hem saçıma sürüyorum.çok iyi geldi.özellikle cildimde çok hoş etkisini gördüm.ben kullanan biri olarak doa kozmetik argan yağını tavsiye ederim.hem çok pahalı değil hem de saf argan.aklına takılan bişey olursa sorabilirisin.:KK9:

canım yakın zamanda saç rengimi değişeceğim, kuaför sonrası bakım yapmam gerekecektir..

kullanıcı yorumlarına göre almayı planlıyorum..

aslında çok uzun zamandır aklımda ancak bi türlü fırsat bulup alamadım..

cildede iyi geliyorsa kullanabilirim keza benim bacaklarım berbat durumda çok kurular naptıysa geçiremedim pul pul oluyorlar..

Kızlar bende argan yağını araştırıyorum ilk olarak ünlülerin güzellik sıeları isimli bir yazıda okumuştum yağı görünce ooo dedim ucuzdur o zaman :) tekli olarak çok pahallıya satılıyo ve sahtelerinin olduğunu okumuştum. şimdi bi sitede gördüm setler halinde satılıyo linkini sizinle paylaşayım canlarım Argan Yağı, Argan Yağı Faydaları, Argan Ağacı
bende yoğun saç gökülmesi var doğal şampuanlar saçımı keçe gibi yapıyo denemediğim piyasa şampuanı yok gibi çam terebentin bile kullandım ama nafile canımdan bezdim diyebilirim bu yağın işe yarayacağı konusunda şüpheliyim ama denemekte istiyorum.. kullananların yorumlarını bekliyorum..

X