Arda Onat için 4444 Salat-ı tefriciye

athena

Goddess of Wisdom
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
6.523
24.153
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Pediatrik Onkoloji servisinde tedavi gören, Doktorların artık umutlarını kestikleri Arda için dualarınızı esirgemeyin lütfen! Şimdiye kadar 570 tane okundu. Hep birlikte el ele dualaşalım kardeşlerim. ALLAH razı olsun...

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Pediatrik Onkoloji servisinde tedavi gören, Doktorların artık umutlarını kestikleri Arda için dualarınızı esirgemeyin lütfen! Şimdiye kadar 570 tane okundu. Hep birlikte el ele dualaşalım kardeşlerim. ALLAH razı olsun...

:KK69:canım Rabbim tez zamanda şifasını versin ...ben 300 tane okudum okudukça yazarım...

:KK24:100 tane daha okudum...
570+300+100=970
150 tane daha okudum...970+150=1.120....oldu....Rabbim Şafi adıyla tez zamanda şifasını versin...

2.485+100=2.585....
Allah senden razı olsun güzel kapli arkadaşım.
Rabbim seni cennetle müjdelesin dilerim ki.
O kadar yardımcı oldun ki..
Arda oynatamadığı bacağını hafiften oynatıyormuş artık. Annesi bildirdi. Allah hepinizden razı olsun! İnşaallah daha da iyiye gidecek. İnanıyorum.

:KK19:
Allah senden razı olsun güzel kapli arkadaşım.
Rabbim seni cennetle müjdelesin dilerim ki.
O kadar yardımcı oldun ki..
Arda oynatamadığı bacağını hafiften oynatıyormuş artık. Annesi bildirdi. Allah hepinizden razı olsun! İnşaallah daha da iyiye gidecek. İnanıyorum.
canım çok sevindim..ve duygulandım...Allaha şükürler olsun.... Rabbim ayağa kalktığı günleride tez zamanda göstersin....hergün ezan okunduğunda arda için dua ediyorum...

X