Arçelik turbo fırın almayı düşünüyorum,tavsiyeleriniz neler?

D

daphne35

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi daphne35
selma kızlar.arçelik turbo fırın almayı düşünüyorum.şuan için kampanyada fiyatı en uygun fırın.500 ytl civarı.daha önce termikel mini fırın kullanıyordum iş göremez oldu iyice.mini fırın ldugu içinde pek fazlada menun degıldım acıkcası.set üstü ocak eskıden aldıgım için şimdi pahalı bir fırında alamıyacagım.kullananların yorumlarını beklıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi daphne35
arkadaşlar yorum yapabilecek olan yokmu?hiç mi arçelik kullanan yok.1-2 güne kadar almayı düşünüyorum :KK43:

• Konu Sahibi daphne35
selam arkadasım benım ewimdeki butun esyalar arçelik senelerdırde bana bır sorun yasatmadılar cokta memnunum ama fırın ıcın bısey dıyemem cunkı fırın almadım davul fırınlardan kullanıyorum :kahve:

• Konu Sahibi daphne35
bende arçelik fırın ve elektirikli süpürge kullanıyorum.fırın fena değil tek sorun bir tarafının biraz daha fazla pişirmesinde.bilmiyorum belkide benimkinde bi sorun vardır.süpürgede hani şu ufak olanlar varya onlardan hafif kolay hareket ettiriyosun ama torbası çok çabuk doluyo ve hortumu dayanıksız.bantlamak zorunda kaldım.garantisi bitti.şimdilik böyle idare ediyorum.

• Konu Sahibi daphne35
benimki vestel çok memnunum arçelik ..güzel gri olandanmı alcaksın onlar güzel

• Konu Sahibi daphne35
merhaba ben nuli.ben fırından hiç memnun değilim çok üzülüyorum alalı 5sene oldu bakıp bakıp üzülüyorum .ama diger bir çok ürününden memnunum arçeliğin

• Konu Sahibi daphne35
bu arada çok düşmüş fiatlar ben 3 yıl önce 1.250 almıştım çelik ama...

• Konu Sahibi daphne35
çok tesekkurler kızlar.juliet gri olanlardan almıyacagım.daha öncede set üstü almıştım.şimdi bu bize 2. bi masraf olacagı için fırını ucuz alacağım.sizin yorumlarınız acıkcası benı arcelıkten baska markaları düşündürmeye itti.bir tarafının fazla pişmesi olayını da baska bırısınden de duymustum açıkcası.hem almayı düşündüğüm indirimde ki fırının kampanyası cumartesı bıtmıs.ne bıleyim belkıde ısabet olmustur :) geriye sıemens ve bosh kalıyor.bunlar hakkında düşünceelriniz neler?

• Konu Sahibi daphne35
kesinlikle bosch derim beni hiç bir zaman yarı yolda bırakmadı

ben de midi düşünüyodum bi türlü karar veriip alamdım.
şimdi de taşınıyorum ve yeni taşındığım evdde ocaklı fırın için yer var.

ne yapayım ocklı fırın alayım mı?alcaksam hangi marka alayım?

yoksa midi fırın mı alayım, ileride ankastre filan mı alınır ayy bilmiyorum ya..

ayy ne kararsızım ben ya. ne kötü bir huy.

X