Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Yazılanları içim giderek okudum, ben de istiyorum bu sürmeden almak!

Yalnız bir sorum var: Gözlerim bozuk olduğundan lens takıyorum, lense herhangi bir zararı olur mu bu sürmenin? Her gece çıkartıyorum sabah tekrar takıyorum, o esnada bir bulaşma bir bozulma olur mu? Hem lens hem sürme kullanan arkadaşlar vardır umarım.

canım sürerken lense bulaşıyo biraz ama gözünü kırpıştırıp açınca bikaç dakika sonra düzeliyo. Dikkatli sürmek gerek

fisfisfis Bayağı bir dikkatli olmak gerek yani. Neyse direkt bir zararı dokunmasın da lenslere, gerisi kabulüm. Aramaya başlayayım, hiç denemesem de aklımda kalacak. :)

ya benim seneler önce aldığım sürme de hashmi marka, yazısı arapça ama latin harfleritle de yazıyo. 2 kaliteydi, siyah kutulu 2. kalitesiymiş, ben altın rengi olanı aldım daha iyisi diye(en azından satan öyle dedi)
ama bildiğin kömür tozu kokuyo, gözüme sürmek istemedim öyle bi şeyi. çok güzel renk veriyo aslında ama...
sonra arkadaşım umreye gitti, ben de sürme istedim ondan, evet getirdiği sürme kömür kokmuyor arkadaşlar. öbürü kadar da siyah boyamıyor, ama ben en azından güvenle sürebiliyorum.
bu arada ben hashmiyi alalı çok uzun zaman oldu, S.B. onaylı fln değil benimki...

bende toz sürme kullanmayı beceremiyorum
hac malzemesi satan dükyanlarda bu sürmenin kalem gibi veya yine çubukla sürülen krem gibi olan çeşitleri var ben onları tercih ediyorum
kullanıı daha kolay

sürmesiz bir hayata hayırrr..kızlar çok seviyorum ben bu sürmeyi geçen 4 günlügüne bir yerlere gittim yanımda sürmemde yoktu kendimi boşlukta hissettim resmen.ben toz olanını kullanıyorum alışık oldgumdan ama kalem şeklinde olanının kullanımı daha kolay ve daha siyahzemuszemus

çok uzun zaman olmus konu açilali ama ismid i tas olarak alan hanimefendi nasil kullanilacagini sormus onu havanda ezip toz haline getirip kullanicakmissiniz bende hem hashminin kalem gibi olanini hemde ismid tasini almak istiyorum ama nerden bulabilirim bilmiyorum

Toz ve kalem sürme ikisinden de kullandım. Bu aralar toz olandan kullanıyorum. ılk sayfalarda arkadaşların dediği gibi gece yatarken sürünce sabah çok güzel oluyor:)

ya arkadaşlar ankarada kaliteli bir toz sürme nerde bulabilirim. toz olanı kalemden iyi midir bir de. ben böyle akmayanını istiyorum dediğiniz gibi hatta bir arkadaş denize girdim akmadı yazmış çok etkilendim :)

bende su anda ankaradayim ve burayi pek bilmiyorumda bende hem toz hem kalem olanindan istiyorum nerde vardir acaba?

laelaelaelaelae

evt canım ben sevmiorum yahh çok abartılı olur gözlerimde iridir benim fark etinmi bilmiyorum ama acaayip kaçıyorr

meltem senınkı hangı marka ve toz olan mı yoksa kajal denen su yaglı stıck surmelerden mı kullanyorsun
ayrıca resimlerin silinmiş canısıaklinialirimsmilebilmiyorumkismile-tatlicadiarzu-

Merhaba Arkadaşlar,
Bende toz sürme denedim ancak beceremedim.Gözümün içine yapışıyor ya da her yere dağılıyor.Bende geçen gün 2 tl ye üzerinde Arapçası da yazan Sehar kajal marka katı kalem şeklinde bir sürme aldım.Büyük bir hevesle denedim.Ama sürdükten belli bir süre sonra akmaya başlıyor ve gözlerimin altına akıyor.Hatta siliyorum yıkıyorum gene akıyor.Her yerim simsiyah oluyor.Ne yapsam ki?

2 yıldır toz sürme kullanıyorum çok memnumum. En iyi yanı akmıyor.. Ben alt kirpiklerime yarım sürüp fırçayla dağıtıyorum buğulu oluyor. Çok memnum ben bu arap sürmesinden... Kirpikleri de dökmüyor tavsiye ederim...

Son düzenleme:
ankarada ulusta hacıbayramveli türbesi yakınlarında bulabilirsin bence. hac malzemesi satıyolar

evet bende ara sıra da olsa kullanıyorum
en sevdiğim yanıda dağıtıp buğulu göstermek :lepi:

kızlar peki bunun bozulma ihtimali var mı?
ben 2 yıl önce arabistandan aldım stok yaptım
sanki tr de yokmuş gibi :roflol:
bişey olur mu ya,olmaz gibi geliyo ama ne bilim :uhm:

olmaz canım

kızlar bendede varda nasıl kullanıcamı bilmiom toz halindemi sürücez sürmeyi.özelime msj atarmısınz

o kadar annem getirdi her çeşidini metal kutulusunu çubuklusunu ruj gibi böyle hafif ucu inceliyo öyle olanını getirdi çeşit çeşit ama ben hiç birini beğenmedim :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…