Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende aldim bir ay once internetten siparis etmistim ingiltereden geldi markasi senin dediginden acaba bendekindedemi cok vardir kursun of yaaaa

şu kareyi gördükten sonra tamam dedim alıyorum sürme ben likid sürmeden dışarı çıkmam sürmeyide denicem bakalım nasıl olucak ama senin kullandığın biraz farklı heralde ucu kalem gibi geldi bana

canim mesajini yeni gordum once icine sur sonra surmenin ucunu gozpinarina koy gozunu kapat disa dogru cek iste boyle dene bakalim

bende toz sürme kullanıyorum içine koyduğum sürmeliğin metal çubuğuyla sürdükten sonra da buğulu görüntü olması için en ince far fırçasıyla hafifçe dağıtıyorum

Son düzenleme:
kızlar toz sürmenin krem gibi olanı çıkmış komşu getirdi hac dan

bide sürmeyi gece yatarkende sürün gözler için çok şifalı

yorgun gözleri dinlendiriyor benden demesi

kızlar toz sürmenin krem gibi olanı çıkmış komşu getirdi hac dan

bide sürmeyi gece yatarkende sürün gözler için çok şifalı

yorgun gözleri dinlendiriyor benden demesi

canım sana hacdan gelen sürmenin markası ne iyiyse biz de o markadan bulmaya çalışalım

küçük melhem tüpü gibi içinde çubuğuda var

Husna Koln yazıyor kutunun üstünde bide gözleri sürmelenmiş bayan resmi var sadece göz yani

canim mesajini yeni gordum once icine sur sonra surmenin ucunu gozpinarina koy gozunu kapat disa dogru cek iste boyle dene bakalim

canım olmadı ya çok sert sürülmüyo valla bende sürdüm göz kalemini çıktım dışarı napim başka markalara bakarım artık

Şu an Türkiye'de sağlık bakanlığı izinli tek bir sürme vardır. NECM KİMYA ünvanlı bir firma sağlık bakanlığı izinleri ile ve tüm işlemleri yasal olarak dünyada en çok bilinen ve tüketilen HASHMİ SURMA isimli sürmeyi ilk defa ülkemize getirmiştir. Sağlığınız açısından kullanabileceğiniz ülkemizdeki tek göz sürmesi budur. Bunun haricindekiler sahte kaçak ve insan göz sağlığına hiç bir faydası olmadığı gibi çok zarar verecek tehlikeli ürünlerdir. Lütfen bilgileniniz. Ayrıca; göz kalemi ile göz sürmesi çok farklı şeylerdir. Hanım kardeşlerimiz bilir. Göz kalemlerini göz sürmesi diye de satıyolar. Halbuki hiç alakası yok. Onlar tamamen bildiğiniz göz kalemidir. Sürme ise toz veya tüp-krem şeklindedir. Necm Kimya'nın getirdiği sağlık bakanlığı izinli sürmelerin arkasında türkçe kullanım kuralları ve açıklamalar yazıyor. Firmanın bilgileri mevcut. Bunun dışındaki sahte ürünlere ve başka markalara itibar etmeyin, çünkü hepsi sahte. __________

bende toz sürme kullanıyorum içine koyduğum sürmeliğin metal çubuğuyla sürdükten sonra da buğulu görüntü olması için en ince far fırçasıyla hafifçe dağıtıyorum

anneminde bunun aynindan vardi ama bostu ne oldugunu anlayamamistimCADIARZU

ben pek sürme çekebileceğimi sanmıyorum ya beceremem galiba..güzell durduğu kesinde bide becerebilmek var işte..

haha bana geldı arabıstandan ılk cok guzel surdum ama harıka yaw...tozu azcık sulandırdım ve cekdım..sonra ablam denedı garıbım gozunu toz doldurmuş :roflol:

sürme benim de çok ilgimi çekiyo çok hevesleniyoruma.s ama elimi alıştırabilmem için tüp sürmeyle başlayacam

bugün hashmi tüp sürmem elime geçti...sonuç tahminimden daha da başarılı...gözümde kalem olmasına rağmen çok güzel görünüyor...çubuğu da rahat kullanılıyor bence
yarın sabah makyaj yapmadan önce sürecem eminim ozaman çok daha güzel olacakhihoyyyt

bende de var toz sürme.umreye gittiğimde almıştım ama kullanmayı bir türlüğ beceremedim.dolabın bir köşesinde duruyor.sulandırmam mı lazım sürmeden önce?toz haliyle sürmeyi beceremedim ben

Ya bana da hacdan geldi ama nasıl sürüceğimi bilmiyorum toz sürme bu arada biri detaylı olarak yazabilir mi lütfen

toz sürme benim vazgecilmez makyajimdir hic bisey kullanmam ama onu muhakkak kullanirim ve sürmesi cok basit arkadaslar ilk baslarda belki zorlanirsiniz ama eliniz zamanla alisacaktir.

ben kullandım dün sürmemiii ve sonuç süperrr
bugün de sabah işe gelirken çektim kalem çekmiş olsam bu saate kadar kaçıncıya tazelemiştim kimbilir...sürme maşallah ilk çektiğim gibi duruyor...ayrıca gözlerim güneşten kamaşmadı bugün hayatımda ilk kezhihoyyyt

ayrıca ben de gözümü kapatıp çekiyorum sürmeyi, ilk defa yapıyor olmama rağmen hiç sorun yaşamadım...tabi bunda gözkalemiyle alıştırma yapmamın da etkisi vardır muhakkaka.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…