Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

meltemgalli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
218
0
Arkadalar bi görseniz arap kadınları sakladıkları o peçelerin alrtında öyle keskin öylesine kahverengi bi göz saklıyolarki bu gizeme ve keskinliğe keskinlik katan o toz sürmeleride cabazı simsiyah bi görünümm oluşturan bu sürme maliyeti çok ucuz 1 de 10 ytl ye kadar fiyat imkanı var kalite kalite ama süper bişiy o kadarki arkadaşlarım her zamn için gözlerimin çok güzel göründüğünü söylüyor gerçekten özel bir yere giderken yapılmassı gereken makyaj ürünlerinizin başında gelmeli :)

evet meltemgali haklısın bende pakistandan gelirken getirmiştim o toz sürmelerden cok hoş görünüyor ama onu sürmek cok profosyönellik istiyor ben başlarda hep dagıtıyordum cıkarırken ise daha kötü oluyordu şimdi baka alıştımve gözde gercekten cok güzel duruyo

evt tam olarak sürmeyi hacı malzemeleri satan yerlerdende ulaşa bilirsiniz hatta 1 milyoncu dediğimiz yerlerdede var ve zaten bu ürünün zararlısı veya kaliteiszi diye birşey yok ücreti kendiliğinden düşük arabistandan gelmesi nedeniyle böyle sanırım bende surşyaden almıştım aslında dediğim gibi kalite kalite benimde ilk aldığım dağılıyordu 1 ytl sonra 3 ytl olan bi marka buldum böle sarı kutunun içerisinde çıbuğu var kutunun içerisine iyice sirkip uz kısmını sürüyorsun çok güzel bi netice tavsiye ederim

günlük hayatta sürme çok ağır durmaz mı ya. Hadi Arap kadınları tarz olarak zaten abiye sever de bizler öyle değiliz ki ben sürme çekip çıksam bir tuhaf durur gibi geliyor.
Normal kalemden ve ya far dan farklı değil mi? Eyeliner gibi mi?

toz sürme almak icin arabistana yada pakistana gitmeye luzum yok, hac malzemeleri satan yerlerde mevcut 3-5 ytlye alabilirsiniz :ecrin_bebek:

yalnız ben toz sürme kullanmaktan hiç hazetmiyorum
gözüne kalem bile çekemeyenlerin kullanması taraftari ise asla değilim
zira makyaj yapayim derken pandaya dönebilirsiniz!

gözü kapali makyaj yapabilen biri olarak ben bile toz sürme kullanmakta zorluk cektim
onun yerine kremsi yapida olan kati sürmeleri tercih ediyorum
hem gozume kaçip iğrenc bir aci yaşatmiyor hem de tozdaki gibi bulaşma riski yok:içelim:

ben de toz surme kullananlardanim cubugunu yatay bir sekilde kullanip tozunu evvelinde bir kere en azindan silkelemek gerekiyor.
bana da arabistandan getirmisti bi akrabam.
yillardir kullanirim halen bitmedi.
zaten rengine onun tam siyah da denmez yahu siyah lacivert arasi bi renk oluyor.
normal siyah kalemle elde edilen goruntuden daha farkli daha gzemli.
ozel gunlerimde mutlaka kullanirim ben.

surmenin goze cok faydali oldugunu soylerler zaten.

Kremsi yapıda olan katı sürme istiyorum benneyaptımki
Ben toz sürmeyi bulaştırıyorum denedim...
Ya aslında bulaştırmıyorum ama nasılsa hep bulaşıyor :mymeka:

nemida: günlük hayatta sürme çok ağır durmaz mı ya. Hadi Arap kadınları tarz olarak zaten abiye sever de bizler öyle değiliz ki ben sürme çekip çıksam bir tuhaf durur gibi geliyor.

Canım benim yazımın altlarına doğru dikkatini çekmediyse özel bir yere giderken kullanılması gereken başlıca ürünlerden biri dedim inan bana yolda yürüyen bi kadındada çok ilgi çeken bir ürün değil kocaman parıl parıl dudaklarla kıyaslanamaz bile ama özel bir yere giderken sürmek çok fazla makyaj yapmayan kadınlar için daha ideal bi deişiklik :)

ben de toz surme kullananlardanim cubugunu yatay bir sekilde kullanip tozunu evvelinde bir kere en azindan silkelemek gerekiyor.
bana da arabistandan getirmisti bi akrabam.
yillardir kullanirim halen bitmedi.
zaten rengine onun tam siyah da denmez yahu siyah lacivert arasi bi renk oluyor.
normal siyah kalemle elde edilen goruntuden daha farkli daha gzemli.
ozel gunlerimde mutlaka kullanirim ben.

surmenin goze cok faydali oldugunu soylerler zaten.
canım benim şunun altını çizeyim yeşile dönük laciverte dönük hatta kırmızıya dönük planları bile var bu sürmelerin seninki öyle bi ürün sanırım tam siyahda güzel üzerindeki etiketin renginden anlaşılan biişiy bu en azından türkiyedekiler öyle :)

Kremsi yapıda olan katı sürme istiyorum
Ben toz sürmeyi bulaştırıyorum denedim...
Ya aslında bulaştırmıyorum ama nasılsa hep bulaşıyor
canım o zaman içerisinde bol oranda yağ bulunduran kalemleri tavsye ediyorum sana krem halinde bi ürün var evt avon,golden rose,flor mar yapıyor bu işi ama önermiyorum tabi senin kişisel tercihin toz sürmeyide bi süre sonra istesende taşıramayacak prıfösyenelliğe sahip olacağından eminimmmmm :)

yahuu bu toz sürme bnm ilk makyaj malzememdi :KK70:

pakistandan gelem bi sürme vardı ama bitmişti cok hoş bi sekli vardı altın renginde kabın içince cıbığıının tutma yeri fln sekilliydi küçükken ne oldugunu asla anlamamıştım
sonra büyünce hac malzemelri satan bi yerden sürme almıştı ablam o sayede sürme maceram basladı..

ama cok süper bişey gecelri sürüp yatıyorum sabaha hazır bi makyaj yüzümü yıkasamda gözümden gitmiyo cünkü
hatta arkadaslarla plaja giderken sürmüştüm nie makyaj yaptın deli akıcak berbat olucak denize girince demişlerdi ammavelakin onlarda gördülerki denize dalıp cıktıgımda suyun altında gözümü actıgımda da cık-mı-yorr

o kdr da kalıcı =)

hee bi de sürmeyi SÜRme konusunda hiç sıkıntı yasamadım simdiye kadar :KK70:

nemida: günlük hayatta sürme çok ağır durmaz mı ya. Hadi Arap kadınları tarz olarak zaten abiye sever de bizler öyle değiliz ki ben sürme çekip çıksam bir tuhaf durur gibi geliyor.

Canım benim yazımın altlarına doğru dikkatini çekmediyse özel bir yere giderken kullanılması gereken başlıca ürünlerden biri dedim inan bana yolda yürüyen bi kadındada çok ilgi çeken bir ürün değil kocaman parıl parıl dudaklarla kıyaslanamaz bile ama özel bir yere giderken sürmek çok fazla makyaj yapmayan kadınlar için daha ideal bi deişiklik :)

Pardon canım öyle yazdığını görmemişim :)
benimki de merak işte.. sevgiler.

"zira makyaj yapayim derken pandaya dönebilirsiniz!" Gurbaa prenses akşamdan beri şu yazdığın aklıma geldikçe gülüyorum :KK70: alemsin ha! Panda ha .. hehehehee :KK70:

Son düzenleme:
yahuu bu toz sürme bnm ilk makyaj malzememdi :KK70:

pakistandan gelem bi sürme vardı ama bitmişti cok hoş bi sekli vardı altın renginde kabın içince cıbığıının tutma yeri fln sekilliydi küçükken ne oldugunu asla anlamamıştım
sonra büyünce hac malzemelri satan bi yerden sürme almıştı ablam o sayede sürme maceram basladı..

ama cok süper bişey gecelri sürüp yatıyorum sabaha hazır bi makyaj yüzümü yıkasamda gözümden gitmiyo cünkü
hatta arkadaslarla plaja giderken sürmüştüm nie makyaj yaptın deli akıcak berbat olucak denize girince demişlerdi ammavelakin onlarda gördülerki denize dalıp cıktıgımda suyun altında gözümü actıgımda da cık-mı-yorr

o kdr da kalıcı =)

hee bi de sürmeyi SÜRme konusunda hiç sıkıntı yasamadım simdiye kadar :KK70:

canım bu bahsettiğin sürme toz şeklinde olanlardan mı?
yaa doorusu böyle yorumları okuyunca iyice hevesleniyorum sürme kullanmaya :1rolleyes: yıkıycam yatıcam kalkıcam daha durcak gözümde yanii süper hihoyyyt
bi alayım da inşallah başarırım sürme işini yerimseniben

bende istiyorum ...aslında göz kalmemi bile kullanmam..göz makyajım genelde rımel ve gözümün üzerine hafifçe sürdüğüm yeşil farımdan ibarettir..ama öyle bir anlatmışsınız ki kızlar canım çekti :)) hemen izmitte hac malzemeleri satan biryer arıcam..:))

kızlarrrrrrrrrrrr varmış izmitte kardeşim söyledi şimdi hatta sürmede görmüş orada..hemen yarın gidip alıcam :dance: başak renkleride varmı peki bu sürmelerin yeşili filan mesela CADIARZU

kızlarrrrrrrrrrrr varmış izmitte kardeşim söyledi şimdi hatta sürmede görmüş orada..hemen yarın gidip alıcam :dance: başak renkleride varmı peki bu sürmelerin yeşili filan mesela CADIARZU

canım en güzeli siyah olanı yani dier kırmızımsı yeşilimsi mavimsi siyahlar bence çok çekici durmuyor ya hatta daha abartılı ve itici sadece düün için gibi:eek:

canım bu bahsettiğin sürme toz şeklinde olanlardan mı?
yaa doorusu böyle yorumları okuyunca iyice hevesleniyorum sürme kullanmaya :1rolleyes: yıkıycam yatıcam kalkıcam daha durcak gözümde yanii süper hihoyyyt
bi alayım da inşallah başarırım sürme işini yerimseniben

eet cnm toz seklinde

yaw zaten saglıklı bişe bu sürme
hee bi de bu kdr artısının yanında 2 yıldan fzla gitmeside cabasıı :KK70::teytey:

X