Arap Makyaj Dünyası Gece Gündüz Kremi faciası

Reykom33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2016
441
40
41
hanımlar İnstagram da bir site gördüm bazı ünlüler ürünler ile ilgi kullandıklarını ve reklamlarını yapıyor bende bu siteden onlara güvenerek gece ve gündüz yüz kremi ve saç bakım yağı aldım fakat gece ve gündüz kremini sadece bir gün uyguladım ve göz altımın dibi yanağa doğru kısımlar şişti ve hafif kızardı neden böyle oldu alıp kullanan varmı birde kremler o kadar sert ki hiç sürülmüyor çok değişik bir ürün şuan sürmüyorum korktum ayrıca şişlik inermi Onur’da bilmiyorum ‍♀ lütfen Bilgi istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Allahin belasi bi site bende ordan sac bakim yagi aldim ürünün bi işe yaramamasi ayri bisey muhatabin davranışı sacma sapan hareketleri tavirlari ayri bisey helal etmiyorum verdigim parayi cok kaba insanlar

Hanımlar sadece doğal yağlar (pirinç kepeği yağı, hindistan cevizi yağı vs) ya da dermokozmetik ürünler kullanın. Bunların haricinde doktor tavsiyesi dışında yüzünüze de vücudunuza da bilmediğiniz ürünleri kullanmayın sakın.

Internetden bukdugunuz sirf unluler kullaniyor diye urun almayin. Onlar para icin onreklami yapiyor kullandiklari icin degil!

Berbat ötesi saçma sözüm ona cildi soyarak yeniliyormuş fakat bildiğin alerji yapıyor gözlerim şişti aniden cildiğim pul pul oldu gerildi ve cildini kuruttu ki 3 gün kullandım sadece haram zıkkım olsun böyle saçma sapan ürünlere bilip bilmeden kullanmadan sırf para için menfaat için ünlülerde alet oluyor maalesef. Gidip sorsan hiçbiri kullanmamıştır kullanmazda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…