Aranizda sevgilisi ya da eşi batı da jandarma olan var mi ? Bu aklima takilan konuya yardimci olur musunuz?

nacvws

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
140
-64
24
Erkek arkadaşım batı da jandarma görevi yapiyo. 24 saat calisiyo 24 saatte izin. Aramiz çok olmadığı icin ona soramadım. Nasılsın diye arıyorum konuşuyoruz 5 dk oluyo sonra iş yerinde karakolda olduğunu söylemesine rağmen kapatayım arkadan mesgul çalmasın telefon diyo. Ben de dedim zaten is yerinde değil misin neden arayacaklar. Sonra kapattık çok irdeleyip soramadım. Karakoldan ziin günde bile aradıkları oluyormuş onu biliyorum sadece. Sizce bu normal mi çevresinde bi yakını jandarma olur beni aydinlatabilecek var mı?

Sureklimi böyle yoğun. Yani dogudada batida da gorev yaptik sadece adliyelere gittiginde bizimki mesgule atar onun disinda karakolda hastanede cezaevinde gorev yapti her yerde gayet konusuyoruz

Sureklimi böyle yoğun. Yani dogudada batida da gorev yaptik sadece adliyelere gittiginde bizimki mesgule atar onun disinda karakolda hastanede cezaevinde gorev yapti her yerde gayet konusuyoruz
Yok sürekli değil de karakolda zaten 10 dk konuşuyoruz sonra diyorki arkada mesgul çalmasın ararlar. İzin günün de bile alıyorlarmış çünkü ben de dedim zaten karakoldasin niye mesgul diye kizsinlar. Acaba başka biri var da o arayacak diye mi mesgul çalmasın diyo anlamadim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…