Aranizda Olgun Simsek hayrani varmi?

no poroblem
sırnaşık şey diyordu ya hep
ha bu arada sabit simsek degildiki onun adi,
sabit ballioglu degilmi ?:uhm:

Evet bilmez miyim hiç ballıoğlu çiğ börek mantı salonuyerimsenibenBen öyle takılıyorum iştea.sBir de ben şerefimi parayla satmam deyişi vardı...Hele domates kostümünde çok uyumlu bir slogandı...Tarughhh Arghuuun:roflol:Sıyırtıghhhhh:roflol:Hatırladın mı? Vahitle atışmaları süperdi:teytey:

Evet bilmez miyim hiç ballıoğlu çiğ börek mantı salonuyerimsenibenBen öyle takılıyorum iştea.sBir de ben şerefimi parayla satmam deyişi vardı...Hele domates kostümünde çok uyumlu bir slogandı...Tarughhh Arghuuun:roflol:Sıyırtıghhhhh:roflol:Hatırladın mı? Vahitle atışmaları süperdi:teytey:

sırnaşık şey hatirlamazmiyim yaa, hatta nasil unuturum, o cooook tatliydi, cok komikti
ayni sekil vahit emmimizde öyle, acep recep, kuzular, goclarla pülüsler, süperdi yaa,:roflol:
ama olgun bir baskaydi benim icin tabiki:asigim:

Ahanda bunu ben yapmistim, daha nasil anlatilabilirki bu hayranlik, bu sevgi
isminin ilk harflerinden cümleler olusturdum
Şeniz

olgunisimwf1.png

biliyorum biraz uyumsuz olmus ama idare edin artik

Beşik kertmesinde çok saf bir roldeydi :roflol: Birde beyaz gelincik var tabiki ..orda bende çok seviyodum..tam bi piskopattı ama :roflol: Yinede o dizide çok severdim kendilerini naniknanikAma genel olarak pek tipim değil..boydan kaybediyo :dilcikar:naniknanik

Oturalım el ele
Limuzinle gezelim bahçede
Gerek yok mutevaziliğe
Uslanmaz gönlüm malla mülkle
Nefesimin sonuna kadar seninle......

Al buda benden Olgun'la sana gelsin :roflol: :roflol: Çok şairane bir ruhum var kahretsin :roflol:

Oturalım el ele
Limuzinle gezelim bahçede
Gerek yok mutevaziliğe
Uslanmaz gönlüm malla mülkle
Nefesimin sonuna kadar seninle......

Al buda benden Olgun'la sana gelsin :roflol: :roflol: Çok şairane bir ruhum var kahretsin :roflol:

ay sen cok yasa emi :dance::icecream:, hic beklemiyordum böyle biseyi
güzel uydurmussun, pardon yazmissinsırnaşık şey
banada ancak bu kadar uyar:roflol:, tesekkürler mutlu olduma.s.

ben de tip olarak beğendiğimi söyleyemem ama oyunculuğuna kesinlikle laf yok. çok başarılı. her türlü rolün hakkını veriyor. seyretmeyi tercih ettiğim aktürler arasında.

ben beyaz gelincik dizisinde cok kızardım ona ama sevımlı bırı ve hos hayranı degılım ama oyunculugu super

beyaz gelincikte kim o ona kizmadiki, ben bile kizdimsengözlerimebaksanab
o diziye olgun baska bir tat veriyordu, heyecan katiyordu:icecream:

Canim,

Yazi Tura filminde viyanaya gelmisdi ekibin bi kismi... olgun simsek de vardi..ben gidememisdim ama karelerden birinde kardesim onu yakalamayi basarmis :KK66:

cimg3841qg5.jpg

cimg3841qg5.f214ef96f7.jpg

Evet arkadaşım bende Olgun şimşek hayranıyım. Şu son zamanlarda oynadığı reklam filmi ekranda çıkınca pür dikkat kesiliyorum. Her role yakışıyor vede görünüşü çok sempatik dimi:1rolleyes:

Canim,

Yazi Tura filminde viyanaya gelmisdi ekibin bi kismi... olgun simsek de vardi..ben gidememisdim ama karelerden birinde kardesim onu yakalamayi basarmis :KK66:

O buraya geldi ve benim haberim olmadi hee:1ninca:, inanamiyorum yaa:çok üzgünüm:
Hos, aslinda geldigini bilseydim, yinede gidemezdim yaa neysebenneyaptımki
Yazi tura vizyona girdiginde felan amcam ölmüstüsenağlama, bu yüzden bu filmden cok gec haberim:sm_confused:
olmustu..
Resim ve bilgi icin cok tesekkür ederim simeranya, cok mutlu oldum, sagol..a.s.

Evet arkadaşım bende Olgun şimşek hayranıyım. Şu son zamanlarda oynadığı reklam filmi ekranda çıkınca pür dikkat kesiliyorum. Her role yakışıyor vede görünüşü çok sempatik dimi:1rolleyes:

Ayy cok sevindim anunaki seninde ona hayran olmana:teytey::1hug:
Aynen bende o reklamda cikinca pür dikkat dinliyorum izliyoruma.s
hele o cicekciyi oynaydigi reklam varya, ona bayiliyorum, hem cok komik,:dance:
hemde cok tatli, bide reklamin sonunda göz kirpiyor ya, eriyorum yaa:asigim:
Onun yakismadigi rol mü var, cok sempatik evet, o birtane yaa.a.s..

X