aranızda muğla yada marmariste yaşayan anne adayları varmı hanımlar...?

"NAZ"

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
343
0
hanımlar, marmariste ikamet ediyorum, 25 haftalık gurbeti yalnız yaşayan bir hamişim ama yine hayatımın bu en güzel dönemini sizlerle paylaşmak istiyorum, gittiğiniz doktorlar ve bebişlerinizin durumları hakkında sohbete ne dersiniz?:1hug::1hug::1hug:

canım ben muğlanın Milas ilçesinde oturuyorum bu arada bende 26 haftalık hamileyim hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza alırız İnşallah

canım ben muğlanın Milas ilçesinde oturuyorum bu arada bende 26 haftalık hamileyim hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza alırız İnşallah

merhabalar sevda çiçeğim,dileğin için kocaman bir AMİNNNN,ayrıca da bir mahsuru yoksa eğer gebelik takibi için hangi doktora veya hastaneye gidiyorsun acaba?

Ayy mugla marmaris filan diye okuyunca icim gitti. Offf ne guzeldir simdi oralar, ahh ahhh!!! Nasil icim gidiyor!! Insallah seneye gelmek nasip olur.

İnşallah seneye gelirsin bu taraflara.Marmaris gerçekten çok güzel oldu, iyice ısınmaya başladı havalarda... Deniz mevsimini de açtık sonunda.

Galiba sedir adasi kleopatra plaji cok guzelmis. Youtubedan da baktim icim gitti, deniz mukemmel gorunuyor. Insallah bir sorun cikmazsa seneye gitmeyi cok istiyorum, ins. bebisimle beraber

İnşallah.Evet en güzel sahillerden birisidir Sedir adası. Ama adaya geçmek istemezsen tam ona karşılık gelen bir plajımız daha var. İncekum.
Orası da Sedir adasındaki kumla aynı özelliklere sahip.Tek sorun bu kumluk sahillerimizin marmaris bölgesinde çok kısıtlı olması.

Waterfull sagol cevaplarin icin. Demek marmariste kumlu plaj sayisi cok az.

Burdada havalar acaip isindi. Yaz geldi, hava mis gibi kokuyor. Benimde icim icime sigmiyor, ben tam bir deniz kusuyumdur. Gozlerim nasil ariyor denizi.. Bende kendimce bahcemizde guneslenmeye basladim bugun Birde sisme havuzlar oluyor burda aile boyu, ondan almayi dusunuyoruz ins. Iste kendi capimizda tatili yasamaya calisiyoruz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…