Araniza ilk defa katiliyorum mutsuzum

nazveniyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
8
0
Merhaba arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum. uzun süredir sizin yazılarınızı okuyorum ama ilk katılıyorum.
Ben bebek tedavisi görüyorum bu gün çatlatma iğnesi vurdurdum. ama çok sinirlerim bozuk ve sabahtan beri ağlıyorum canım çok sıkkın nasıl düzelir bilmiyorsositosositoum.

Öncelikle hosgeldin aramiza canima.s.

Niye agliyorsunki, ne güzel tedavilerini oluyorsun istebenneyaptımki

Insallah en yakin zamanda yavrunuda alirsin kucagina hayirlisiyla...:CüvCüv:

canım üyeliğin hayırlı olsun hoşgeldin aramıza...
canım üzülüp ağlamansenağlama hiç gerek yokkkk....inşallah kucağına bebişini :ecrin_bebek::emir_bebek:aldıktan sonra... bu üzüntülerini unutacaksın.a.s. üzülme bak saglıklı bir insansın ve yavrumuz olsun diye bir şekılde tıpbı destek alıyorsun.. inşallah bir an önce yavrunuzu kucağınızı alırsınız :nazar:saglıklı bebegınız olması dileğimle...a.s.:1hug:

hoş geldin tedavilerin güzel ve olumlu geçer inşallah.:ecrin_bebek:yavrunu kucağına en yakın zamanda alman dileğiyle.:teselli:sağlıklı ve huzur dolu günlerin daim olsun.

hoşgeldiniz aramıza arkadaşım....
neden bu kadar kötü hissediyorsunuz kendinizi...
isterseniz biraz anlatın ve rahatlayın...
bebek tedavisi gören,ve o iğneleri uzun zamandır vurunan
burada o kadar çok bayan var ki...inanın tek değilsiniz...
Rabbim bütün anne olmak isteyenlere bu duyguyu tattırsın.
sevgiler...

Bencede ağlama öncelikle bol bol dua et ve Allah'ımda dualrını kabul etsin ve şükrettik en azından tedaviye cevap verme şansın var ya olmayanalr onlar ne yapsın

hoşgeldin aramıza...
inşallah tedavin olumlu olur ve en kısa zamanda bebişini alırsın kucağına.
Allah' ım tüm isteyenlere bebek nasip eder inşallah.

Arkadasım öncelike hoş geldin..üzülmene gerek yok dua et tedavine devam et sanırım umutsuzluğa kapılmışsın ve tedavi sonuc vermezse diye ağlıyorsun..ama daha şimdiden bunu bilemezsin..Allah bazı insanalrı sınavdan geçirir kiminin sevdiklerini alır elinden ağlar zırlarsın o an..kiminin kısmetini kapatır yıllarca mutluluk vermez..kimini beş kuruşsuz bırakır muhtaç eder ele ..kimine bir bebek vermez yıllarca uğrastırır durur..ama merak etme herkeste vardır bir dert ben dertsiz insan görmedin bil ki derdim yok diyen gizliyordur derdini...her sey sınav sanırım bu dünyada tüm koşuşturmalarımızın ödülünü ne zaman alacagız bilmiyorum ama sevdiklerinin bi gülümsemesi bile bazen insanı mutlu eder..hiç sıkma canını bakalım sabret ..

X