Aramızdan ayrılmış olan annelerimize de Tanrı'dan rahmetler diliyorum

Rozel62

sevgiler
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
2.523
8
Bugün anneler günü,o aziz varlıkları bir kez daha hatırlama ve şükranlarımızı sunma günü. Tabii ki onları her gün anacağız,saygımızı göstereceğiz ve şükranlarımızı dile getireceğiz,sevgimizi hissettireceğiz ama bugün biraz daha özel bir yakınlık gerek onlara şüphesiz. Dünyaya ilk gelişimizden tutun,taa bu yaşlara ulaşmamıza varana kadar,onlar her türlü özveriyi ve fedakarlığı gösterdiler bizlere ve en önemlisi karşılık beklemeden,o güzel gönülleri ile.

Benim sevgili dostlarım...Mutlaka içinizde anneler var ve anne olmasalar da bir anne şefkati ile gönüllerini güzelliklere,şefkate,hoşgörüye,fedakarlığa ve tüm mükemmel şeylere hazırlayanlar var. Onların hepsi ama hepsi ANNE'dir benim için ve var olsunlar o temiz kalpleri ve unutulmaz güzellikleriyle. Yaşam dolanbaçlı yollarla bizleri bunaltırken,annelerimizin ve tüm annelerin o emsalsiz yardımları,sabırları,davranışları ve olağanüstü sevgileri unutulur mu? Tüm annelerin bu özel günlerini kutluyorum. Aramızdan ayrılmış olan annelerimize de Tanrı'dan rahmetler diliyorum. Ve Eveet...Anne olmasalar da bir anne şefkati ve sevgisi ile dünyamızı aydınlatan tüm hanımlara da ayrı ayrı kutlama dileklerimi sunuyorum. Son olarak da,o emsalsiz varlıkların önünde veya manevi huzurunda derin saygılarımla eğiliyorum. İyi ki varlar ve hep var olsunlar. Siz dostlarıma sevgilerimi sunuyorum.

annelergn.jpg

bende sabah sevgili anneciğim mezarına gidip duasını okudum rahmetli olmuş bütün annelerimizin mekanı cennet olsun inşallah

bende sabah sevgili anneciğim mezarına gidip duasını okudum rahmetli olmuş bütün annelerimizin mekanı cennet olsun inşallah

canım benim Annenin mekanı cennet olsun.Bu özel günde Anneni ziyaret etmen beni çok duygulandırdı.Allah rahmet etsin bende rahmetli annenin anneler gününü kutluyorum.Allahım sana ve çocuklarına uzun ömür versin.senin ve bütün annelerin anneler günü kutlu olsun.Rabbim sana ve tüm annesi yanında olmayana sabır versin.bütün annelerin önünde saygıyla eğiliyorum:asigim::1hug:a.s.

tüm annesini kaybetmiş arkadaşlar allahtan sizlere sabır diliyorum
annelerinizin mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin..............

güzel yazın için teşekkürler abla
tüm fevat etmiş annelerimizin mekanı cennet olsun nur içinde yatsın ALLAHım sevdiklerine sabır versin inşallah
onlar hep kalbimizde zaten...

Canım,anneciğinin toprağı bol olsun.Yaşarken sevgimizi her daim göstermeliyiz,.İnsanın ne zaman ne olacağı hiç belli değil.canım allah sabır versin
HER ANNE BİR MELEKTİR. YERYÜZÜNDEKİ GÖREVİNİ TAMAMLAYINCA GİDER. AMA BİR GİDİŞ MİDİR BU YOKSA YENİ BİR BAŞLANGIÇ MI?
HER ANNE YAVRUSUNU BIRAKIRKEN ONA KUTSAL BİR GÖREV BIRAKIR. ARTIK YENİ MELEK SENSİN. CANIM. İNŞ.HEPİMİZ ANNELERİMİZE LAYIK ÇOCUKLAR OLURUZ
a.s.

ben de annesizlerdenim ve annemi çok özledim keşke olsa da elini öpüp kutlasam anneler gününü.ben de ben gibi olan arkadaşlara allahtan sabır ve başsağlığı diliyorum.mekanları cennettir inşallah...tüm herkesin anneler günü kutlu olsun.evlat isteyen herkese allah hayırlı evlatlar versin.daha güzel günlere...

ben de annesizlerdenim ve annemi çok özledim keşke olsa da elini öpüp kutlasam anneler gününü.ben de ben gibi olan arkadaşlara allahtan sabır ve başsağlığı diliyorum.mekanları cennettir inşallah...tüm herkesin anneler günü kutlu olsun.evlat isteyen herkese allah hayırlı evlatlar versin.daha güzel günlere...

canım allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin mekanları cennet olsun.allah sizlere ömür versin inşallah.herşey zor da annesizlik başka zor allahcc kimseyi anasız babasız bırakmasın

Biricik Annelerini kaybetmiş arkadaşlarım,
Hepinizin başı sağolsun,Allak hepinize dayanma gücü versin.
Ölen yakınlarınızın mekanı cennet olsun.

benim annemde melek olanlardan...
kendimi bildiğimden beri hiç yanımda olmadı..görenler bence yine de şanslılar hatırlanacak anı olması en kötüsü rüyalarda görecek bir yüz bile güzel...
mekanları cennet olsun

X