Aramızda ufak buluşmamız

hepiniz harika gözüküyorsunuz çok özlemişim valla banada haber verildi ama gelemedim Çorludaydım kısmetse bir daha aranızdayım şekerler

Gözlerinizin içi gülmüş o kadar huzurlu görünüyorsunuz ki ne mutlu
O anları bizimle paylaştığınız için sağolun

çok çok güzel görünüyorsunuz kızlarrrrrrrr.ecekaan senin ufaklık vardı galiba o nerde

ne güzel...: mutlu olun mutlu kalın inşallah...sizleri görmekten çok mutlu oldum..az ve öz bi buluşma harika:enbuyukkk:

Hepiniz çok güzel çıkmışsınız.-tatlicadiarzu- Buluşmanızın çok keyifli geçtiği ve mutluluğunuz yüzünüzden okunuyor.hihoyyyt Dosluğunuz daim olsun.a.s

ya o nispet edilen vatandaş ben oluyorum ama çok mutlu oldum aradıklarında.
çok ince düşünceli bu hanımlar çoook..
allah biliyo ya ne çok istemiştim gitmeyi,ama ogün çok halsizdim ve eşim otobüsle gitmeme
izin vermemişti,karnım şişti,dik oturamıyorum..canlarım yaa,nekadarda özlemişim,resimlere bakınca içim gitti,
çingoyla sohbet etmek isterdim,ilkaycığımı,dilekimi,çiçekimi çok özlemiştim oysaki.
hepiniz çok seviyorum kızlar,gelemedim affola..
iyi olursam iftara alacam sizi inşallah..

aa bizi iftara alıcak karıya bak hele kzı kaydirigubbakcemile bizim seni almamız baş köşe oturtmamız lazım söylemen düşünmen yeter kuzum sen o halinle ne iftarı senhemen doğur bebeleride biz sevmeye gelek dimi ama kib kuzulara ii bak sen bize yetera.s.

arkadaslar ınanılmaz sade ve dınlendırıcı bır gun gecırdım sızlerle,ecem,çingenem,kemancı,tsk edrm arkadaslar...çingenemın arkadası fatos hnm ve kemancının arkadası yasemın...sizlerı tanıdıgıma cok memnun oldum tekrar gorusmek dılegıyleeeeee kocaman opuldunuzzzz:))))
(gelemeyen hamişler catlasın mı? )
eceeeeee supersınnnnnn !!!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar ınanılmaz sade ve dınlendırıcı bır gun gecırdım sızlerle,ecem,çingenem,kemancı,tsk edrm arkadaslar...çingenemın arkadası fatos hnm ve kemancının arkadası yasemın...sizlerı tanıdıgıma cok memnun oldum tekrar gorusmek dılegıyleeeeee kocaman opuldunuzzzz:))))
(gelemeyen hamişler catlasın mı? )
eceeeeee supersınnnnnn !!!!!

saol ablam o senin süperliğin sizin gibi süper örnekler varken:1hug:

ece hanım pek güzel çıkmışsın sengözlerimebaksanab papri seni gördüğüme sevindim çok güzel geçmiş gününüz belli :1closedeyes:

aman gözümüz yok şakkıdışakkıdı yanlış anlaşılmasın kaydirigubbakcemile3

ece hanım pek güzel çıkmışsın sengözlerimebaksanab papri seni gördüğüme sevindim çok güzel geçmiş gününüz belli :1closedeyes:

aman gözümüz yok şakkıdışakkıdı yanlış anlaşılmasın kaydirigubbakcemile3

saol canım benm sende burnumun dibindesin ama görüşemedk fırsat olmadı neyse kısmet elbet bigün yolda beni görcen tanıcan biliyom ben :KK70:

hepiniz eğlenmişsini sizin adınıza çok mutlu oldum bende hep aklımda buluşmaya katılmak ama küçük kızım hep engel dur yapmadan anlamıyoo zapdedemem diye hiç katılamıyorum günü birinde bir yerlerde karşılaşmak ümidiyle mutluluklar yüzünüzden gülücüler eksik olmasın

ohhhhhhh bulusun bulusun bızde anca boyle uzaktan ızleyelım artık alıcanız olsun hanımlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

X