Aramızda ufak buluşmamız

Sarikuzum

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.880
1.668
39
[COLOR="Aramızda minik bi buluşma ayarladık gene tadına doyamadık bizi eken heros kafada resimlere bakıp iç geçirsin :jeyyar: Red"][/COLOR]
grnt027fr4.jpg

sol baştan kemancının arkadaşı yasemin,çingenem,ben,papri,cingenemin arkadaşı şeker ablam çok sevdim onu fatoş abla ve kemancı
grnt016rx8.jpg

gelmeyen vatandaşa elefonda nispet yaptık :lepi:
grnt023ua5.jpg

papri ablacım o süper bi kadın eşine sesleniyorum çok şanslısınız size deli gibi aşık bi eşiniz var onu kendime örnek alıyorum :eek:
grnt021xe5.jpg

nuran ablacım yani çingene onun içi dışı okadar birki onun bu huyuna bayılıyorum canım benm artık bırakmam onuŞeniz
grnt028ed2.jpg

çok artist gördüm seni canım ablamın tatlı kızı kemancı
grnt019qs3.jpg

fatoş abla onun hayat tecrübelerinden faydalanmam lazım çok olgun bi insan
grnt024fz2.jpg

papri ablacım ve ben
grnt029tf7.jpg

çingenem ve tatlı kız yasemin

harikasınız kızlar çingenem ve kemancı uzun bir aradan sonra tekrar sizleri gördüğüme çok sevindim allah dostluğunuzu daim etsin ...:1hug:
bu arada heroscuğuma laf söylemeyin sonuçta 3 canlı canım arkadaşım vardır bir sebebi gelememiştir ekmez o siziiii:CüvCüv:

valla harika gözüküyorsunuz maşallah size dostluğunuz daim olsun

Son düzenleme:
ece kaan seni isme bakmadann hemen tanıdım arkadaşımm hep dikkatimi çektinn demekkiii sen de çok hoşsunn maşallahh değişik bi havann varrr

:nazar: diyelim nazarımız değmesin hepiniz çok güzelsiniz
dostluğunuz daim olsun işallah:1hug:

gelemedim yha aklım hep sisdeydi vallamirmirmirmir
çook tatlı çıkmışsınız maşallah :nazar:

herkes harika gözüküyor...ececiğim üstündeki çok yakışmış güzelliğine diyecek lafım yok......:1hug:heros oh olsun güzelim.......hehehhehe:roflol:

saolun canlar valla gelemeynlere mazeret şansı yok hıh güzel sözler için hepinize sonsuz teşekkrler bidakine hep beraber olmak ümidiyle

bana nıspet yapar gıbı koydun sunları ece alacagın olsun senın senağlamasenağlama
ıcım gıttı yaa oyle bı yere tasındımkı bulusma hayal oldu:KK43::nazar:
guzellıgınıze soylıcek lafım yok yıne supersınızkaydirigubbakcemile ama ecem senın hakkında dusunduklerımı bılıyon :jeyyar:

saol yavrucum zetacım benimde gözüm seni acayip aradı bende yerini biilrsin bidakiğne fizanda olsan gelecen anlamam

arkadaşlığınız daim olsun kızlar..
kk buluşmalarının tadına doyulmuyo gerçekten de..
bende özledim arkadaşlarımı gel bayram sonu gelll....

arkadaşlarımla harika bi gün geçirmenin sarhoşluğunu yaşadım ve yaşayamayanlarada üzüldüm ellerinde olsalardı biliyorumki kaçırmazlardı ama olsun bayram sonuda var dimi .neyse burdan tanıdık tanımadık bütün paylaşımda bulunan ve bize güzel dilleklerini sunan hemcinslerime dünyanın en güzel çiçekleri olan bayanlarada hayırlı ramazanlar diliyorum.herkesin herşey gönlünce olsun

X