Aralık hamişleri, miğde ekşimesi!!!

nunuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.318
0
42
Merhaba Aralık hamişleri;

Nerelerdesiniz? Aralık annelerinde de yazan yok.Kızlar nasıl geçiyo hamilelik? Ben miğde ekşimeinden çok dertliyim.Çok rahatsız ediyo, napçam bilmiyom.Bu sıralarda organ gelişimi oluyo, iyi beslenmek lazım ama ben süt falan içemiyorum.Miğdem kötü olacakmış gibi hissediyorum.Sizlerdede bu durum var mı? Neler yapıyorsunuz...

canım ya bende sevmem sütü pek ama mecbur işte onunn yerine yoğurt yada peynirde olabilir öyle yap meyveli yogurtlardanda olabilir bence değişik şeyler var ille süt diye zorlama kendini

saol puse;
Başkada kimsede yok galiba miğde ekşimesi...Aralık hamileleri nerelerdesiniz yahu???
Bu arada doktorumu aradım,o da bu aylarda olabileceğini söyledi ve gaviscon miğde şurubu ile talcid yada rennie gibi çiğneme tabletlerini kullanabileceğimi söyledi.Grissini falan yememi söyledi.:nazar:Varsa böyle şikayetleri olanlar sizde deneyin arkadaşlar...

selam canım bende bulantı çok oluyo ilaç kullandım ama fayda etmedi bende psikolojik atlatmaya çalışıyorum süt içemiyorum midem mahvoluyo ama haftada 2 yada 3 kere uyumadan önce sütü bal katarak içiyorum ve sırtüstü uyuyorum istersen bide böyle dene canım..sağlıklı günler

Kızlar benim miğdem iyice fena oldu, bişey yemeye korkuyorum valla..akşamda çook istifra ettim.Miğdem fena oldu, ağrımaya başladı sonra..Sırf patates haşlama mı devam etsem napsam.Rennie tablet de ağızda acaip bi tad bırakıyo..Kiloda aldım ya.Miğde ekşimem geçsin falan diye tuzlu şeyler yemeye çalışıyom, fakat tok olduğum halde aç gibiyim ve miğde asitleri sanki yukarıya çıkıyo rahatsız ediyo.1,5 kilo almışım şimdiden.Allah yardımcımız olsun ,sağlıklı olalım bebeklerimizde ,bizde ..:nazar:

X