Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

rahattan kastım oydu, nasılsa olmayacak dediğin için beynin "acaba bu kez olmuş mudur?" sorusunu engelledi:) kendimden biliyorum.sadece umudum yokken gebelik gerçekleşti.

onunla ilgili bilgim yok, ama ben de kullanacaktım hamilekalmasaydım. dr ikiz gebelik ihtimalini artırıyor da demişti.inşallah haptan değil hamileliktendir.

inşallah canım ya evet doktor da bana öyle dedi ve ilaç bana fazla gelmiş çok fazla yumutlama olmuş bakalım bekliyim biraz daha hepimiz güzel haberler veririz burda inşallah....

tüp bebek tutmadı çook üzüldüm. sonra bir kaç olumsuzluk oldu işle ilgili falan bebek düşüncesi yoktu ama stresin haddi hesabı yoktu buay. hertürlü sıkıntıyı grdük çekti. cenaze dahil... ama bugün öğrendim ki hamileyim. demem o ki umutsuzluk yok tamammı? içiniz rahat olsun sıkmayın kendinizi benim gibi. ben hergece kendim ve isteyipte olmayan herkes için bebek duası ediyorum. hala da devam edicem. hepiniz dualarımdasınız inanın...

ben hamile kalmayı kolay sanırdım ya meğer ne zormuş önceden yumutlama gününümü hesaplıyolarmış sanki. şimdi herşeyi hesap ediyoruz yine olmuyo....

ben hamile kalmayı kolay sanırdım ya meğer ne zormuş önceden yumutlama gününümü hesaplıyolarmış sanki. şimdi herşeyi hesap ediyoruz yine olmuyo....

canım işte kendimizi kastığımız hesapladıgımız için tüm bunlar.istemeseniz çoktan olurdu

millet çatır çatır doğuruyo,ilk gecede hamile kalıyo fln..onlar mı çok şanslı biz mi şanssızız anlamadım ki ben şimdi :44:

masalcım her kadının gebelik belirtileri hatta aynı kadının gebeliklerinde bile farklı belirtiler olabiliyor .ben 4 kez düşük yaptım bunların ikisinde yukarıda yazdığın belirtilerin hepsi vardı özellikle göğüs ağrısı ama 2sindede göğüslerimde hiç değişiklik yoktu göğüs hassasiyetin ilk defa oluyorsa hamile olabilirsin büyük ihtimalle inşallah

merhaba arkadaslar benimde reglim 2 gun gecti sol kasigimda agri var sizdede oldumu ama mide bulantim veya bas donmem yok

merhaba arkadaslar benimde reglim 2 gun gecti sol kasigimda agri var sizdede oldumu ama mide bulantim veya bas donmem yok

canım benim de sağ kasığımda var sadece.bir de iştah kesikliği.ne göğüs acıması ne damar belirginliği yok bende...5 gün gecikti benim de...

evet canım ilk defa oluyo ben adet olduğumda bile gögüslerim acımıyordu biraz dolgunluk oluyodu o kadar şu an uçları sızlıyo resmen inşallah dediğin gibi hamileyimdir...

canım benim de sağ kasığımda var sadece.bir de iştah kesikliği.ne göğüs acıması ne damar belirginliği yok bende...5 gün gecikti benim de...

benim goguslerimde degisiklik ve aci oldu ama o reglime 3 gun kala ide fakat 2 gun once idrar testi yaptim negatif cikti artik yarinda olmazsam kan testi yaptrcam

bendede mide bulantısı yok ama ağzımda değişik bi tat var bu seferde hamile değilsem artık hesaplama filan yapmıcam akışına bırakıcam allah nasip ederse olur zaten çok fazla kafama takıp yıpratıyom kendimi çünkü..

ben en son 10 kasimda regli olmustum gecen pazar kahverengi bir akinti geldi acaba o yumurta yerlesimi lekelenme dedikleri akintimi nasil bsy bliomsnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…