Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

inşallah canım. bu kez de aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum. riskli gebelik diye adlandırılıyor hamileliğimve risk çok yüksek. allah nasip eder inşallah anneliği hem bana hem herkese...

Sedase merhaba, insallah hamileligin saglikla devam eder, uzmek istemem ama daha once ne yasamistin? benim de bir kimyasal gebeligim olmustu da o sebeple soruyorum, uzdusem tekrar ozur dilerim.

inşallah canım. bu kez de aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum. riskli gebelik diye adlandırılıyor hamileliğimve risk çok yüksek. allah nasip eder inşallah anneliği hem bana hem herkese...

Korkma canım
İyi düşünelim iyi olsun
Her namazımda her duamda varsın canım
Seni hiç tanımasam da çok sevindim hamileliğine ve dualarımı eksik etmiyorum
İnşallah Allah meleğini sana bağışlar

Sedase merhaba, insallah hamileligin saglikla devam eder, uzmek istemem ama daha once ne yasamistin? benim de bir kimyasal gebeligim olmustu da o sebeple soruyorum, uzdusem tekrar ozur dilerim.

canım benim,allah razı olsun.hepimizin duaları kabul olsun.

benimki kimyasal değildi, 7.hafta biterken bebeğimin kalbi durmuştu.beş yıldan sonra gelen bir bebekti.travmatik bir durum yani...kelimeler yetmiyor inan o acıya...şimdi yine gebeyim,ama şeker çıktı.hipotiroid ve pcos da var.bunlar ayrı ayrı düşük nedeni zatenb.bende hepsi birden var.şu an tam 5 haftalığım. ben çok erken fark ettim hamileliğimi,korkudan kadın doğumcuya gidemedim(o masada yatarken duyduğum sözler geliyor aklıma,kalbi atmıyor deyişleri geliyor...ve kürtaj oluşum...ama mecburen gideceğim.şimdi 17 aralık'a gün aldık, rabbim kısmet eder de bu defa bebeğimi sağlıkla elime alır mıyım ki?kendimi kaptırmamaya çalışsam da olmuyor...rabbim kimseyi evladıyla sınamasın.

allah sana hz. eyüp sabrı vermiş! al bir test de evde yap bariiii!

hahaha valla sabırlıyımdır genelde ama geçen ay da gecikmem olmuştu şekerim dolayısıyla beklicem.10 güne kadar yolu var..ilk gördüğüm çizgi çift olsun istiyorum

merhaba kızlar herkese günaydın..bende hala tık yok..beklemeye devam

Ayyy bayılazaaammmmmmmmmm
ne sabır var kız sende
Ben çatlıcam meraktan
Hadi hayırlı haberler bekliyorum senden
Ve inan içime doğuyor senin bebeğin göbüşünde
İnşallah yanılmam :)

Ayyy bayılazaaammmmmmmmmm
ne sabır var kız sende
Ben çatlıcam meraktan
Hadi hayırlı haberler bekliyorum senden
Ve inan içime doğuyor senin bebeğin göbüşünde
İnşallah yanılmam :)

canım benim ya İNŞALLAAAH..senin doğduğu gibi benim de doğsa içime yapmıştım belki de ama hiç değilmişim gibi geliyo geçen ay da gecikti ya .

merhaba aranıza yeni katıldım .üstüne olmak sizce nedir belirtileri nasıl yaşanır hamilelik varsa bana yardımcı olurmusunuz

kızlar adetime 4 gün kaldı,,,hiç adet belirtisi yok,,,sadece göğüs hassasiyeti dışında

Çok çok çok üzgünüm, sana olanlari anlattirarak resmen tekrar yasamana sebep oldum. Ama ben iyi olacagini dusunuyorum. Sekerini kontrol altinda tutabilirsen senin icin problem yaratmayacaktir. Hipotiroidi ise cok ciddiye alman ve ilaclarini eksiksiz kullanman gerek, bebegin icin cok onemli olan hormonlarini tiroid bezi salgiliyor cunku. Temmuz ayinda tiroid ameliyati oldum ve ordan bir kist aldirdim, gerci benim hormonlarimi etkilememisti ama doktorumun dedigine gore hormonlarini etkilese bile ilaclari kullandigim surece gebelikle ilgili hicbir problem yasamayacaktim. Sen bir ebdokronoloji (hormon) uzmanna mutlaka gorunmeli ve uygun dozda tiroid hormonu ilaci almalisin en onemlisi bu. Diger konuya gelince cok yakin bir zamanda da PCOS'lu bir yakinim nur topu gibi bir oglan dunyaya getirdi, hicbir problem yasamadan. Lutfen sen de iyi olacagini dusun, kendine cok dikkat et.

merhaba aranıza yeni katıldım .üstüne olmak sizce nedir belirtileri nasıl yaşanır hamilelik varsa bana yardımcı olurmusunuz

Selam, tabir ustune olmak degil ustune gormek aslinda. Yumurtlama doneminde hamilelik olusursa, tam regl doneminde bebegin yerlesmesi asamasinda kilcal damarlara denk gelirse pembemsi ya da kahverengimzsi akıntı oluyor. Regl donemine denk geldigi icin bu regl olarak algilaniyor ama regl;'den farki damla damla olmasi renginin kirmizi olmamasi ve az miktarda gelmesi ve de kisa surmesi.

selam bende aranıza yeni katıldım adet günüm bugün ara ara kasık ağrım oluyoo başkada belirti yok 5 senedir bekliyoruum inş. bu sefer olmuştur 16si eşimin doğum günü çok güzel bi süpriz olur... benide yazarmısınız listenize ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…