Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Arkadaşlar ocak topiğinden devam ediyoruz bölüm editörü konuyu kapatabilir mi acaba,
güzel bir ay oldu hepimizin katkısıyla,şimdi Turliğin topiğinden devam ediyoruz.

vala bende çok umutsuzdum çünkü hormon bozukluğum vardı. 25 kasım yumurtlama dönemiydi benim. ve hamile olduğumu 4 haftalıkken öğrendim. son adet tarihim de3 kasım. arkadaşlar ben çok mutluyum çünkü anne olucam darısı sizin başınıza diyorum :)

hehe evet yaa... eski topikimizzz... en neseli... en güzel.. en dolu dolu günler bu topikte kaldi...
cok seviyorum bu topiki yahu

bu topikte sizi çok seviyor:)sedoşumun ilk hamile haberini paylaştığımız,
gelmemesi için dua ettiğimiz kırmızılar için herbirimizin ayrı ayrı teselli edildiği,
şarkılar,türküler,espriler,birlikte okuduğumuz dualar ve tüm samimiyetimizle başlayan dostluklarımız...
İyi ki o gün hepiniz tek tek geldiniz bu topiğe,ne iyi ettiniz.
o sağlam zincirin her bir halkası güzel dostlarım,gecenin bu vaktinde yine hortlatayım dedim topiğimizi:)
Hepinizi çok seviyorum iyi ki varsınız...

topikimizi ilk sayfaya tasiyalim ama dimi.. böle 5.-6. sayfalara yakismiyor yahu

hosgeldiiiiinnnnn

nasilsin cnm ??

iyiyim Ebrucum sen nasılsınnnn? tesadüf eski topike bakayım dedim sabah bir baktım buraya dönüşler olmuş, hoşuma gitti ben de katılayım dedim. Var mı iyi haberlerin bize Ebruuuu? inşallah vardır .

iyiyim Ebrucum sen nasılsınnnn? tesadüf eski topike bakayım dedim sabah bir baktım buraya dönüşler olmuş, hoşuma gitti ben de katılayım dedim. Var mı iyi haberlerin bize Ebruuuu? inşallah vardır .

bende iyyim cnm. aslinda tam olarak dönüs sayilmaz ama tabi ben cok isterdim

cnm simdilik iyi haber yok yani bu aylikk ara verdim nasip kismet bakalim Allahtan hayirlisi ya

sende ne var ne yok ??

bende iyyim cnm. aslinda tam olarak dönüs sayilmaz ama tabi ben cok isterdim

cnm simdilik iyi haber yok yani bu aylikk ara verdim nasip kismet bakalim Allahtan hayirlisi ya

sende ne var ne yok ??

İyi yaptın ara ver boşver azcık da kafanı dinleeee. büyüyoruz işte biz de oğlumla beraber çok şükür. o büyüyo ben büyüyom. biraz kilo aldık, ilk aylardan bu kadar alınmaması lazım ama napalım yani aldık gitti. arada kontrollerimiz oluyo onlara gidip geliyoruz herşey yolunda çok şükür. senin de sagligin yerindedir umarım.

cok sevindim cnm herseyin yolunda olmasina... aldigin kilolarida dogumdan sonra yavas yavas verirsin artik
bende iyiyim iste cnm bi kac gün hastaydim grip olmusum ama simdi iyiyim cok sükür... geriside bildigin gibi

kac haftalik oldunuz simdi ??

18+2yiz bugun Allahın izniyle. zaman çok yavaş geçiyo. hani reglen sonra yumurtlamaya kadar yavaş geçiyo, sonra test yapana kadar yine yavaş geçiyo ya zamani hamilelikte de aynı yavaşlıkta devam ediyo. daha 4,5 ay oldu ama senelrdir hamileymişim gibi geliyo. Allahım en yakın zamanda size de tattırsın bunları, enteresan şeyler oluyo vucutta.

inanirim cnm ya kim bilir nasil bi duygudur
Rabbim tüm isteyenlere tattirsin o duyguyu

belki sana simdi senelerdir hamileymisin gibi gelebilir ama dogumdan sonra arkana baktiginda belki hic birseyi bile hatirlamicaksin... yani duyduklarimdan biliyorum

Evet oyle diyo doguranlar da sanki hiç hamile degilmişim gibi diyolar. hiçbişi hatırlamıyolar. herşey nasip kısmet Alnımıza ne yazıldıysa birbir yaşıcaz bakalım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…