Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Günaydin herkeseeeee.Ben de herkese, gonlunuzce gecireceginiz , istediklerinizin tereddutsuz gerçekleşeceği bir ıl dilerinm. Allah sizleri eşlerinizden, ailelerinizden ayırmasın

tünaydın canım tabi bizde yeni kaldık günaydın oluyorr...amin Allah hayırlı işlerle karşılaştırsın, kimseyi sevdiğinden ayırmasın..

selam kızlar hepınıze mutlu yıllar dılerım.yaa sımdı sıze bısey sorcam.benım adet tarıhım 30 aralıktı ama olmadım hala.dun aksam test yaptım.malesef negatıf ama hala olmadım.teste bırıncı cızgı net olarak cıktı yanı test dogru.acaba yanlıslık olabılırmı?cok hafıf kasık agrım var sadece ve hala gelmedı kırmızılar.ayy ıns gelmezler acaba bı test alıp daha yapsam mı?

komedi dükkanına baktık karnım ağrıdı gülmekten özel bişşey yok kutlama falanda yapmıyoruz zaten, siz naptınız hee bide bebek çalışmasıı

Biz kutlama için bir davete gittik, ama korktum bisey olmasindan cok dans edemedim. ama eğlendik yine de guzeldi, cabuk yoruluyo zaten insan. eve gelince uyudum kaldim hemen.

pazartesiyi bekleyip kan testinde kesin sonucu ogrenebilirsin. inşallah hamilesindir.

geldı kırmızılar yıne..umutlanmama cok fırsat vermıyolar sagolsunlar.neyse nasıp napalım ıns ocak ta olur.beklenmeyen tarıh 30 ocak.

benim feci bir karın ağrım ve bel ağrım var ( çok çok da gaz)
sürekli su içiyom

bunlar normal, gaz da çok agri yapiyo zaten. bel agrisi da feci ama benim geçti artik. sen p.tesi test yaptirabilcen mi tekrar

pazartesi eşim çalışıyo gidemiycezde salı öğlen gitçez
işallah bir sorun çıkmaz
normalse dayanmaya razıyım

iyi akşamlar kızlar;nasılsınız?ben yine kafam allak bullak geldim.
bana acil bi cevap verirseniz çok sevinicem.
biliyosunuz 5 ocak adet tarihim.
Fakat az önce wc'ye gittiğimde karnıma sol taraftan bir ağrı girdi anlık,
akabininde tuvalet kağıdına adet kanından daha koyu renkte kan geldi.
Daha önce söylediğim sistit kanaması değil.
çok değişik bi kanama oldu.dün dayanamayıp test yapmıştım bir ihtimal diye birşey çıkmadı.
Erkendi biliyorum ama şimdi bu kanama nedir?fikri olan var mı kızlar?
adet olamam daha 4 gün var ve hiç belirtim yok,ağrım falan hiç yok.

Gunaydin Ebruuuu, giren sanci baska bir sebeptem de olmus olabilir. Kafana takma cok bence. yine kendini cok dinliyorsun galiba ?

Bu arada yukaridaki calisma harika olmu...Ellerine saglik.

kendimi dinledigimden degil canim ya tam uykuya dalarken bi sanci girdi ve hala devam ediyor, en cokta otururken hissediyorum sanki yumurtaliklarim yerinden firlayacakmis gibi oluyor... galiba üsüttüm
cok fena bisiii bu yaaa

canım çok düşüncelisin,nereden de aklına geldi!QUOTE]
tsklerrr canlarimm...

canim benim.. hic bir bilgim yok yaa insallah bilen birileri cikar
hayirdir insallahh...:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…