Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selamm kızlarr nasılsınızz.moralimm çook bozuk kan tahlili sonucum 139 çıkmıştı.hastanede doktora gidince kese yok hamile değilsin adet olcan dedi.adette3 olmadımm çook moral,mm bozukk çook garipo bir durumm.

iyilik canım...
bende işlerimi ancak bitirdim ve işte burdayım...
sen nasılsın canım...
iyiyim ben de,6 saat derse girdim,kaldı 6 saat

selamm kızlarr nasılsınızz.moralimm çook bozuk kan tahlili sonucum 139 çıkmıştı.hastanede doktora gidince kese yok hamile değilsin adet olcan dedi.adette3 olmadımm çook moral,mm bozukk çook garipo bir durumm.

tekrar kan versen,kese küçükse görünmeyebilir daha.hcg 1500 olunca ancak vajinal ultrasonla görülüyor.karından ultrason 2500 falanken görüyor.kan ver tekrar.

iyiyim ben de,6 saat derse girdim,kaldı 6 saat

tekrar kan versen,kese küçükse görünmeyebilir daha.hcg 1500 olunca ancak vajinal ultrasonla görülüyor.karından ultrason 2500 falanken görüyor.kan ver tekrar.

canımm pazartesi kan ver dedi.ama klomen ve çatlatmaq iğnesi tarine göre yani ovalasyona göre değer düşük dedi.yüzde 80 yok yüzde 20 ihtimal dedi.kandeğerim yükselmezse yoktur zatan birşeyy

kızlar kızlar gelemmi yanağınızdan öpem mi?siz kocişlerin koynunda ben soğuktan ölem mi?öğle öğle bu ne ya kafayı sıyırdım bennnn

Slm bişeey sormak istiyorum .. Ovulasyon testi kullanırken antibiyotik kullanmak sakıncalımı?? Dişim için dr antibiyotik verdi ve şu sıralar ovulasyon zamanıma çok yaklaştım sizce kullanmalımıyım

iyiyim canım sen nasılsın geçmişi okuyodum bende gelir gelmez önce oraya dalıyorum noluyosa bana

bende iyyim canim.. aynen bende ilk gelirgelmez hemen gecmisi okuyommm

kızlar kızlar gelemmi yanağınızdan öpem mi?siz kocişlerin koynunda ben soğuktan ölem mi?öğle öğle bu ne ya kafayı sıyırdım bennnn

hehe bu ne kiz süpersin, iyi iyi senden güzel besteci olur

bende iyyim canim.. aynen bende ilk gelirgelmez hemen gecmisi okuyommm

hehe bu ne kiz süpersin, iyi iyi senden güzel besteci olur

vallahi kafayı sıyrıdım galiba bugün çalışmalarada başlayamadık benimki hasta gece işe gidecek kıyamadım yaaaaakızlar şu soğan kürüne başlayacam bugün 7.günüm nasıl oluyodu ooooo?

esim miz mizlanip duruyodu ondan biraz havam kacti diyip ciktiydim...
yoksa size kizarmiyim beeennnnn

oooooohoooooo eşler hep mızmızlanıyoben dün gece bi ayar çektim bi daha değil mızmızlanmak sesini bile çıkartamaz...

anasına yaptığı nazları ve her istediğini yaptırma gücünü bende de kullanmak istiyo ama yok öyle yağma valla...kedi gibiyimdir aslında ama bu günlerde çok damarıma bastı beni çileden çıkarttı içimde çirkef yaşıyomuş benim de haberim yokmuşçirkefi çıkarttım rahatladım...daha da bulaşamaz bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…