Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

allah bagışlasın işallh.ben gençken anne olmak istiyorum.daha 1 tane daha yacam.sanki ilkini becerdimde:)

Doktorum bana tedavi olmadan çocuk sahibi olamazsın dedi ve bu hafta çift çizgiyi gördüm çok mutluyum darısı isteyen herkesin başına umarım sorunsuz geçer zaman :96:

olur inşallah yeter ki saplantı yapma.yoksa olacağı varsa da stres yüzünden olmuyor.

haklısın eniyisi ben unutayım.ablam evleniyo 12 şubatta ona yogunlasayım.zati marttada aşılamam varr

kızlar esranın profiline girdim,son aktivite 17.40 diyor. ee bu kız uğramadan gitmezdi yaaa...taktım ben şimdi...:18:

ya canım bir ara gelmişti bende başım ağrıyodu tam giremedim saat bir gibi randevum var demişti sonrada o saatte gelmişti sanki yanlış hatırlamıyosam ya inşallah kötü bişey yokturbuarada ebru ebucubu,kader,deece,gamzemir daha hatırlyamadığım olabilir kızlarda akşam uğramadılar hayrdır inşallahhh:18:

slm kızlar nasılsınız bakalım.ben kendimi dinlemek istemiyorum aslında ama kızlar şuan acayip midem bulanıyor.ümitlenmeyim diyorum ama napim 4 gün kaldı.ve işten geldim yemek yedim sonra acayip uykum geldi.eşim hayırdır aşkım noldu dedi,bişey yok dedim gittim yattım.yarım saat önce uyandım uyandığımdan beride acayip bulantım var,şu an bile.amannn allahım yaa ,nolur umudumu boşa çıkarma.

Doktorum bana tedavi olmadan çocuk sahibi olamazsın dedi ve bu hafta çift çizgiyi gördüm çok mutluyum darısı isteyen herkesin başına umarım sorunsuz geçer zaman :96:

bu harika bişey.tebrik ediyorum seniiiiiiiiiiiiiiiii.anlat hadi biraz nasıldı belirtilerrr

evet kızlar yok bugun bende gececıyım bugun kociş yok

canım birkaç gün sonra bir test yapsan dicem ama sen bilirsin tabiki moralin bozulacaksa yapma ama tamam mı hadı bakalım hakkında hayırlısı olsun...

süpeeer haber . insallah saglikla dogarrr

aslinda kan tesi yaptirsan cikar sunda bişliyosun de mi?aklina girmek gibi olmasın

pardon cnm.geçmişi okuyordum.ada dan haber varmı diye.iyiyim çok şükür.oğluşumu aldım bugun bende.biri yanımda biri karnımda uyuyorlar:)sen nasılsın cnm.bebiş nasıl.saglıgın nasıl

oh oh maşallah senden mutlusu yok

canım birkaç gün sonra bir test yapsan dicem ama sen bilirsin tabiki moralin bozulacaksa yapma ama tamam mı hadı bakalım hakkında hayırlısı olsun...

canım ya dün ve bugün dayanamadım 2 defa test yaptım ama ikiside negatif.o yüzden bu belirtiler varya,psikolojik diye düşünmeye başladım.gerçi erken yapmış olabilirim testi.geçen ay 28 inde oldum.salı gününü bekliyorum yani.ama şunu merak ediyorum bilen varsa ben geçen ay 25 inde yavaş yavaş kanamam başlamıştı ama iki üç damla kadar.sonra 28 inde daha fazla geldi.şimdi ben geçen ay başlangıcını 25 diye mi 28 diye mi alayım.kafam karıştı.

süpeeer haber . insallah saglikla dogarrr

aslinda kan tesi yaptirsan cikar sunda bişliyosun de mi?aklina girmek gibi olmasın

biliyormusun kan tahlili kesin sonuç ya korkuyorum.ama idrar tahlili negatif çıksada hala kendi kendime bir umut taşıyorum.yine negatif çıkarsa çok ağlayacam biliyorumneyse hayırlısı

canım ozaman ayın 25ini başlangıç sayman lazım bende de bu ay öyle oldu ama ben leke gelen günü saydım hep öyle olur zaten

allah tamamına erdirsin.tebrik ederim.

hadi inşallah!

pardon cnm.geçmişi okuyordum.ada dan haber varmı diye.iyiyim çok şükür.oğluşumu aldım bugun bende.biri yanımda biri karnımda uyuyorlar:)sen nasılsın cnm.bebiş nasıl.saglıgın nasıl
iyiyim canım ben de,inşallah bebiş de iyidir

ilk damladan sayılırmış.benim de bazen sökmüyordu,dr.öyle dedi.leke de olsa,kahverengi de gelse ilk damla ilk günmüş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…