Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

aboooo çok sevindim.masallah sanaa.ben 1.5 yıllık evliyim.ilk günden beri istiyorum.ama olmado olmado gitti.

sagolInsallah Allah size de verir bir an once saglikla. bizim de sorunsuz oldugu soylenemz oncesinde 2 kere kimyasal gebelik yasadim ama sabrın sonu selamettir misali insaallah dogdugu gunleri de gorurum

ben hiçbişi göremedim henüz.aşılama yatırdım.2.de martta umarım bu sefer olurrr.içine dogmusmuydu o ay hamile oldugun.yani insan hissediyomu

kızlarrrrrrrr 8 bebeği taşıyanı gördünüz mü yaaaaaa en alttaa sedanın verdiği linktee

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrr 8 bebeği taşıyanı gördünüz mü yaaaaaa en alttaa sedanın verdiği linktee

tatlım,sayfanın sonunda üçüzler de var,çok güzel derken onları kastettim yaaa
ama tek bebekte o kadar olmaz.olsa da bebişimin hatırası derim,deriz...sağlıkla gelsinler de.
ben son haftada dehşete düştüm.1 haftada fark etmiş.
7.haftadayım ben,bel oyuntum gidiyor gibi....göbeksel bir şey yok,hatta o küçüldü sanki.

ben hiçbişi göremedim henüz.aşılama yatırdım.2.de martta umarım bu sefer olurrr.içine dogmusmuydu o ay hamile oldugun.yani insan hissediyomu

Yok oyle bir his olmadı bende. sadece ben supheli iliskiden 3-4 gn sonra hic yasamadigim turde bir akinti yasadim o zaman suphelenmstim ama sonra o akinti gecince heralde hamile digilim yine demistim. burda da diyodum kızlara benim umutlar bir sonraki aya kaldi diye ama sonra testte pozitif cikti. bhcg homon artisim da yerinde haftaya çarşamba keseyi gormeye gidicez insallah goruruz

görürsün hiç merak etmee.zor olanı atlatmışsın sen.bundan sonra allah büyütür içinde bebegini.ama varya nasıl özendim sana simdi:)

Kızlar ben çıkıyorum,kocisim gelcek yemek faslı yeni başlıcak bizde.
listemizi güncelledim,dua içinde ebru gelince günceller.
Ben 101 tanesini okudum,durumumdan dolayı devam edemiyorum.
Açıkta kalan 160 tane daha var yani.
Okumak isteyen olursa ebru paylaştırır.
kendinize çok iyi bakın,iyi geceler kızlar.

görürsün hiç merak etmee.zor olanı atlatmışsın sen.bundan sonra allah büyütür içinde bebegini.ama varya nasıl özendim sana simdi:)

ben de cok ozenirdim sorma. ama inan ki hamile kalinca o gunleri hatırlamıyosun bile. Sen duanı eksik etme, cok kafana da takma bak Allah en uygun zamanda cerecek sana da merak etme.

güle güle canım ama sağlığını ihmal etme tamam mı bizide habersiz bırakma öptüm

inşallahh canımmm ama bende bi sürü belirti yasadım adet olunca hepsi gecti en güzeli edet tarihinin gecmesını beklemek ve kendını dınlememek, hayırlısı olsun hakkında

:) zaten içime hiç hamileymişim gibi dogmuyokii.bende adet olcam sanırım.heray oldugu gibi

iyi geceler canım.dikkat et kendine.

:) zaten içime hiç hamileymişim gibi dogmuyokii.bende adet olcam sanırım.heray oldugu gibi

orası hiiiiç belli olmaz. o kadar ay buraya yazmamışsın, bu ay yazasın gelmiş, belin ağrıyorr, belki de bu sefre olmuştur. Allahın işi belli olmaz

ben de cok ozenirdim sorma. ama inan ki hamile kalinca o gunleri hatırlamıyosun bile. Sen duanı eksik etme, cok kafana da takma bak Allah en uygun zamanda cerecek sana da merak etme.

çok tesdrekkür ederim.biraz içim rahatladı.olmayacak diye öyle korkuyorumkii.ama olcak.sen hamilesin.hamilelerin kalbi temiz olur.dedigide olurrr:)sen öyle diyosan öyledirr

hayır canım umutsuzluk yokkk ben sadece belirtilere cok takılma dedım bellı olmaz hayalkırıklıgına ugramamak ıcın beklemek en guzeli

gerçekten daha dün üye oldum.ve ilk yazıştıgım sen oldun.sende hamilesin.vaybe kadere bak:)

çok tesdrekkür ederim.biraz içim rahatladı.olmayacak diye öyle korkuyorumkii.ama olcak.sen hamilesin.hamilelerin kalbi temiz olur.dedigide olurrr:)sen öyle diyosan öyledirr

içini ferah tutmaya çalış.vakti gelince olur. yirmi yıllık evli,nice tedaviler görmüş ve menepoza gireceği vakit hamile kalmış bir bayanla tanıştım ben hastanede. 6 aylık hamileydi.ben kürtaj olacaktım,çok güzel moral verdi o gün bana.numaraları aldık.bu aralar doğum yapacaktı,arayayım dedim.anaaaa 7. ayda 1 kg doğmuş bebek,iki buçuk aylık olmuş bile ve gayet iyi...allah nasip etsin yeter ki her şey olur.

vay be rabbim dilesin yeterki canım ya onun mucizelerine akıl sır ermez

kızlar esranın profiline girdim,son aktivite 17.40 diyor. ee bu kız uğramadan gitmezdi yaaa...taktım ben şimdi...:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…