Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

sağol cnm ya insallah darısı sana ama ben bilmiyorum 10 gün önceden belli oluyomu??

ben 1 aralıkta regl olmalıydım, 24 kasımda bir saat sonra da olsa çizgiyi gördüm.26 kasımda kan testim sadece 25 çıktı:)idrar testinin tespit ettiğini kan testi de bulur:))

huuu huuu cici kızlar nasılsınız bakalım?
yeni hamile haberleri var mı?geçmişi okuyamadım belki kaçırdığım haberler olmuştur

slm canım ben gecen ay hamile kaldım satım 8 ekimdi)) bende 5 gün önce evde test yaptım gece ikinci cizgi silik cıktııı bende cok sasırdım benimde midem bulanıyodu bide belim felaket agryoduuu sonra bi gün gecti ikinci gün sabah tekrar gittim test aldım bu defa farklı bir marka aldım yine aynı sekilde cıktı günüm gecti bi gün sonra yine yaptım yine cıktı yani 3 kere yaptım evde sonra bi gün gecti hemen doktora gittim kan degerim 397 cıktı yani pozitifti rabbime şükürler olsunn bence hamilesin canım hayırlı ugurlu olsun....
kızlar sabah ilk idrarla deneyin

Son düzenleme:
slm cnm eşim getirdi test tekrar bu sefer sabah denicem yarın hberlerimi veririmmm....cok sükür rabbime...

ya kızlar bugün sabah akıntım yumurta beyazı gibiydi dedım kesın yumurtluyorumama akşamdan beri tam bu karnımın altında hanı sezeryan yapıldığında kesilen yer varya ağrı var sanki gazım varmış gibi yumurtladıgımın göstergesımı yoksa başka bişeymi var

slm cnm eşim getirdi test tekrar bu sefer sabah denicem yarın hberlerimi veririmmm....cok sükür rabbime...

tamam canım unutmazsam yarın gelir bakarımm hadi inşlalah melegin seninledir ben ilk pembeydi dışı adını tam hatırlayamadım onla yaptım digerlerinide bebe test mi ne yazıodu onla yapmıstım sabah ilk idrarla yap canım benim dularım seninlee

Son düzenleme:

canım tebrik ederim, allah kucağımızda da görmeyi nasip etsin.

ya kızlar benim bugün feleket karın ağrım var tam adet ağrıs gibi...çok korkuyorum adet olucam diye...moralim çok bozuk...halbuki daha gününe bile var.7si olması lazımdı

ya kızlar benim bugün feleket karın ağrım var tam adet ağrıs gibi...çok korkuyorum adet olucam diye...moralim çok bozuk...halbuki daha gününe bile var.7si olması lazımdı

hamilelikteki kasık,karın,bel ağrısının regl ağrısından pek farkı yok:))inşallah gebelik belirtisidir. yerleşme aşamasında kasıklara iğne batıyor gibi oluyor bir de.

hamilelikteki kasık,karın,bel ağrısının regl ağrısından pek farkı yok:))inşallah gebelik belirtisidir. yerleşme aşamasında kasıklara iğne batıyor gibi oluyor bir de.

ay inşallah canım ya..tuvalete gitmeye korkuyorum inan ki..

merhaba kızlar ben bugun hamıle oldugumu ogrendım we kesecıgı gordum cok mutluyum fakat hala ınanamıyorum cunku ben bu anı 4 yıldr beklıyorum

merhaba kızlar ben bugun hamıle oldugumu ogrendım we kesecıgı gordum cok mutluyum fakat hala ınanamıyorum cunku ben bu anı 4 yıldr beklıyorum

tebrik ederim canım hayırlı olsun...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

canım sen yumurtluyosun benimde aynı oluyo akıntı ve gazım varmış gibi alt karında ağrı oluyor canım

arkadaslar benım adetıme 10 gun kala genelde bel agrım sınırım stresım baslardı sıwılcelerım cıkardı akıntım ıyıc koyulasırdı goguslerım sızlardı kasıklarım agrırdı.gecen ay asılama yaptırdık tutmadı bu ay da hıc ustune dusmedım sadece yumurtlama gunlerınde ılıskıye ozen gosterdım ondanda umudum yoktu taaakı sabah cıft cızgıyı gorene kadar.bu ay kasık agrım oldu belım agrıdı adet olacakmısım gıbı bas agrısı oldu tek fark akıntım cok koyulasmadı bıde sıwılcem cıkmadı

allah tamamına erdirsin canım, tebrikler!5 yıl beklemiş biri olarak sevincini tahmin edebiliyorum. kese göründüğüne göre 4 haftayı geçti herhalde?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…