Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bılmıyorum ya hersey Rabbımden hıc bı problem yok 6, ay bu korunmadıgımız anlamadım ben zamanı war daha demekkı..

İnşallah bir an once olur canim ama sen şükret yine senelerce bekleyenler var. Bir problem yoksa uygun zamanı kolluyodur merak etme, çoğu kişi öyle pat diye hamile kalmayı yakalayamıyor maalesef. Insallah tez zamanda olur.

gidecek olan sperm zaten gidiyor yerine çok kasmamak lazım.ennn cingözü en güçlüsü ulaşıyor zaten bir şekilde.

inşlhh jet hızıyla giderler ya,onların nazıyla oynuyozz bea,,,
kızlar şu yukarıdan bacakları silkeleme yöntemini denedim,bakalım işe yarayacakmı

insaAllah ya bakalım inş hayırlısıyla saglıgıyla tez zamanda gelır sende yenı kaldın galıba dımı

bılmıyorum ya hersey Rabbımden hıc bı problem yok 6, ay bu korunmadıgımız anlamadım ben zamanı war daha demekkı..

canım bizede bi problem yok denildi,bu 3. denememiz olacak hayırlısıyla,,,pat diye olmuyor hemen,çevremdeki herkes istediği zamanda hamile kaldı,bende çyle sandım ama bakalım,bebişler geleceği zamanı biliyorlar,,,hayırlı zamanda...inşlhhhhhh:13:

benımde cewremdekıler oyle anam ne yıyolar ıçıyolar hemen tutuyo anlamadım:86::86::86:

oki denıycem bunu anladım bu gece

cok sevındım hayırlı haberler alırsın insallah ne kadarda tuttu

Benim biraz karisik canim ya. martta ilk denememizde hamile kaldim ama kimyasal gebelik dediler dutu. sonra ameliyat falan oldum baska sebeplerden, tiroidler ilgili, sonra hemen hemen yeni basladik biz, tuttu isteç

hayırlısı olsun yukardakı yazıda yanlıs ıfade paylasmısım yakusura bakma aglayan yuz paylasmısım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…