Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Valla bu aralar pek takılamıcam pek yoğunum gündüzleri misafir akşamları bum bumm
Ovulasyn testimde geliyor akşama
Ama ben o testi nasıl kullancam yaa bilmiyorum
Çift çzgi çıkınca hemen bum bum mu yoksa beklicem mi

sen sor da cevabina bakariiiz :):)

ssllm saol cnm:))benım adetıme 2 hafta kadar var dun otururken karnımdan kasıgıma dogru ıcerde sankı bısey ındı ve o an kasıklarıma agrı gırdı halada var ne oldu anlamadım dokunamıyorum kasıgıma o derece agrı var arada vuruyo ama bılgısı olan warmı:18:

cift cizgi cikinca 24-36 saat sonra yumurtlama oluyordu galibaaa tam olarak bende bilmiyorum ama ????

hem o gün hem ertesi gün bum bum bence:)) çünkü sperm 72 saat yaşayabiliyor kadın vücudunda.hangisinin dölleyeceği belli olmaz)

pozitifi gorunce , çizgi çoook koyu olcak. kontrol çizgisinden bile koyu çıktı benimki. o gece birliktelik oldu ve ertesi gun de. sonuç malum. hamişleyiiim

Oldu ben bunu yapayım

yap tabe tuz koymayı unutma ama

hem o gün hem ertesi gün bum bum bence:)) çünkü sperm 72 saat yaşayabiliyor kadın vücudunda.hangisinin dölleyeceği belli olmaz)

aynen bu şekilde

hoş geldin kaderciğim.

Gunayddiiiiiinnnnnnnnnnnn

hosgeldin kadercim nasilsinnnn

Hoş geldin kaderrrrr

Bugün deecem yok mu ki?

hoşbuldumm kızlarrr,,,,:82:
ya kızlar çalışmalara başladık biz şimdi,,,yarım saat filan durabiliyorum en fazla ayaklarım yukarıdaa,,,Allahtan spermcikler dışarı çıkmıyo o yarım saatte,,,sonra hemen duşaa,,,az mı bekliyorum sizcee,,,dayanamıyorum napayım,yoruluyorum beklemektenn

O zaman testi ben şimdiden yapmaya başlayayım ne zaman yumurtlıcam belli olmaz.Kötü tavuğum ben herhalde kafama göre yumurtluyom.
Çift çizgi çıkınca çok koyu ve ertesi gün bum bum.

acaba yeni yumurtluyor olabilir mi diye düşündüm ben.bazı kadınlar hissedermiş böyle ağrı falan olurmuş.eğer öyleyse bugün değerlendirilmeli.

ben hissediyorumm,,,,ağrım oluyo kasıklarımda,birde yoğun akıntıı,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…