Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

1 aralıktı benim hala olmadım kızlar...ama hapı bıraktıktan sonraki adetim bu yani ilk denememiz uzayabiliormus die duydum siz bu konuda ne biliyorsunuz??

canım bende kullanmıştım hap ama bıraktıktan sonra bende bi gecikme olmadı... herkeste farklı olabilir tabi ama inşallah hamilesindir

folic asidin plus olanının günde 3 tane içilmesi gerekiyor. prospektüsünde de öyle yazıyor. dr da öyle söylüyor.
3 tane ancak günlük alınması gereken miktara denk geliyormuş.
bende 2 aydır kullanıyorum.

canım öncelikle çok geçmiş olsun... inşallah hamile kalırsında hem sizin için hemde kayınvaliden için çok büyük bir moral olur...

folicplus bende kullanıyorum.. günde 3 kere alınması gerekiyor... ama günde 1 kez alınan folişk asit olduğunuda duymuştum onların içindeki folikasit oranı daha fazla olduğu için 1 kez alınması yetiyomuş. folicplus da kalsiyum ve vitaminde var

canım öncelikle çok geçmiş olsun... inşallah hamile kalırsında hem sizin için hemde kayınvaliden için çok büyük bir moral olur...

Sağol canım inşallah hayırlısıyla olur

Akıntım devam ediyor kasığımda da ağrı var yumurtlamam başladı kesin artık yarını da kaçırmamak lazım
Sen nasılsın nasıl gidiyor çalışmalar

biz daha hiç çalışma yapmadık( malesef aramız biraz limoni iki gündür

hadi yaaa
Bence gönlünü al en verimli günler yoksa kaçmasın tren
sonra bir ay daha aynı sıkıntıyı çekme :):)
bak bu ay çok ümitliyim çok hamile çıkacak bu topicten

hadi yaaa
Bence gönlünü al en verimli günler yoksa kaçmasın tren
sonra bir ay daha aynı sıkıntıyı çekme :):)
bak bu ay çok ümitliyim çok hamile çıkacak bu topicten

valla bende çok ümitliydim ama gurur yapıyorum işte... onun benim gönlümü alması lazım ay ne bilim ben işte belkide alınganlık yapıyorumdur... dur bakalım bu akşamki davranışlarına göre değerlendiririm:)

Kızlar hadi kaçıyorum ben görüşürüz
akşam kınaya gitçem
şimdi zorla oynatcaklar söylemiyorum da kimseye bebek istediğimizi
bahane lazım oynamamak için

görüşürüz kızlar öptüm hepiniziiiii

Çok büyük bir problem değilse boşver canım bebiş var işin ucunda
bizim de aramız bozuluyo bazen o her zaman gönlümü alırdı benim bu aralar ben alınca şaşırıyor
Hadi canım bol şans

CITLANBIK günümüz aynı belirtilerin başladımı?
merhaba betaray,
göğüslerim aşırı hassass,onun dışında klasik regl belirtileri var yaa..
başka da bişiy yok..
az önce arkadaşımla görüştüm o hiç gecikmesini beklemeden regliisinden 10 gün önce idrar testi yapmış ve sonuç almışş!!! yani gecikmeyi beklemeye gerek yok aslında :):) bizim seninle 1 haftamız var belki bizde onun gibi erkenden öğrenebiliriz ne dersin ? :)

sabahleyin aç karnına yapmış testi..üfff işyerinde olmasam hemen gidip alcam şimdi yapcam vallaa...
sende belirti var mı ?

ya canım benim son testim var kocacık bi daha almazki yaparsammm günü beklicem tuhaftır 10 gün önce başlayan hiç bi belirti yok daha göğüslerim bile acımıyo nooldu anlamadım ki sen yap bakalım testi umarım güzel sonuçlar alırız geçen iki ay o kadar çok belirti vardıki çok kaptırmıştım kendimii hayal kırıklığı çok kötü beklicem sabırla bu ay bakalım....

aslında belirti olmaması güzel, demek regl olmuycan :)
belki de 1-2 gün sonra başlar..of beklemek çok kötü

yarın fırsat bulursam alıcam eşimden gizli..daha erken sayılır onu da heveslendirmeyeyim boşuboşuna..eğer kaçak göçek testi alır yaparsam haber veririm mutlaka..

rahat duramıyoruz ki biz..aslında beklememiz gerektiğini bile bile testle uğraşıyoruz.sonrada üzülüyoruz...

kızlar iki gün önceki değerim 375'ti biliyorsunuz. 750 olmuş. pazartesi 1500 civarı olur kısmetse. ne dersiniz artık bir kadın doğumcuya gitsem mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…