Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bende varımmm 21 aralık

Aynen bendede her ay klasik gögüslerde aşırı hassasiyet vardır.
hatta ağrır,bir hafta önceden başlar genelde.
Bu ay yok,iştahımda çok açıldı.
Tabi bu adet belirtisiylede uyuşuyor.
bakalım haftasonu herşey belli olur.
İnşallah hamileyizdir.
çok yürekten istiyorum hepimiz adına.

selam kızlar malesef az once kırmızıları gordum.bu aydan cok umıtlı degıldım ama yınede uzuldum.offff.beklenmeyen tarıhım 30 aralık oldu.nasıl beklıcem ben sımdı?

zelıha1308 senıde cok tebrık ederım canım.allah saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın.darısı bızlere.

1 aralıktı benim hala olmadım kızlar...ama hapı bıraktıktan sonraki adetim bu yani ilk denememiz uzayabiliormus die duydum siz bu konuda ne biliyorsunuz??

selam kızlar belirtileriniz var mıı?yumurtlama dönemi bel ağrısı çeken var mıı?

Kızlarrrrr moralim çok bozuk
Bugün kayınvalidemin rahim kanseri olduğunu öğrendik çok üzüldüm tabi eşim de yıkıldı resmen
Bugün yumurtladım eminim yani zor şer iliişkiye girdik çünkü kayınvalidem çok istiyordu torun sırf valla o yüzden zorladık kendimizi artık bu moralle ne kadar olursa
Allah hayırlısını versin inşallah

1 aralıktı benim hala olmadım kızlar...ama hapı bıraktıktan sonraki adetim bu yani ilk denememiz uzayabiliormus die duydum siz bu konuda ne biliyorsunuz??

ben de seninle birebir aynı durumdayım... ben de merak ediyorum...

Hoşgeldin aramıza,inşallah bu denemede olur
hemen ekliyorum listeye.

hoşbuldummm..teşekkür ederim eklediğin için canım :):)
inşallahhh olur.yeniyıla göbişimi ovuşturarak girmek istiyorum.şuan adet berlitileri olan göğüs hassasiyeti fazlasıyla var.çok ümitli değilim aslında bu belirtilerden sonra ama yine umut etmeden duramıyorum

kızlar folicplus yada buna benzer vitaminlerde kullanıyor musunuz hamile kalma çalışmalarının yanı sıra :)

evet ben kullanıyorum canım.folikplus. sende kullanmalısın. bebek için faydalı.yoksa hamile kalmak için değil.

kullanıyorum ama çokda düzenli değil
günde 3 kez kullanmak gerekiyormuş.ilk aldığımda sabah öğlen akşam içiyordum. şu aralar 3 ünü birden yutuyorum sen nasıl içiyorsun canım

bana günde 1 kere iç dedi doktorum kızlar.sabah kahvaltısından sonra içiyorum.3 çok değil mi ?

kızlar folicplus yada buna benzer vitaminlerde kullanıyor musunuz hamile kalma çalışmalarının yanı sıra :)

bende kullanıyorum canım ama bebek için hamile kalmaya yardımcı değil günde 3 kez içiyordum ama son bir aydır günde 1 tane içiyorum.

bana günde 1 kere iç dedi doktorum kızlar.sabah kahvaltısından sonra içiyorum.3 çok değil mi ?

3 tane iç dedi dr.valla.. nie öyle dedi anlamadım
kişiden kişiye değişiyor herhalde..pek bi zayıf gördü beni, bebeğe yetmez bu kadının vitamini die düşündü herhalde ehehehe:):)

10 aralığa az kaldı kızlar yaa..regl gecikirse test yapayım dimii? şimdiden yaparsam bişiy çıkmaz
kocişimin doğum günü de 20 aralık ona güzel bir hediye vermek istiyorum
inşallah hamileyimdirrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…