Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

evet canım benim eşim polis bu ay zaten onun yoğunluğu yüzünden yine ben hamiş kalamadım neyse hayırlısı artık

o da kötü canım yaa yumurrtlama döneminde kocişleride bulmak zor oluo =))) öyle bir günki sadece bir gün insan heycanada girio belkide ondan tutmuo yinede hayırluısı olsun sen kaç aydır beklemedesin ben 3.ayımdayım

5.ayım bitti canım ocak ayıda 6.denememiz olacakbuarada ya benim komşum hamileydi kanaması olmuş azönce duydum yaa inşallah bişey olmamıştır kızlar ben şimdilik kaçar gece gelmeye çalışırım çok üzüldüm ya kadıncağıza gideyimde bakayım ya

ALLAh yardımcısı olsun inş birşeyi yokdur hoşcakal...

kızlarr çook sağolunn inşallah.klomen kullandım bu ay bide çatlatma iğnesi,çok zorlandım inşallahh vardır bişeylerr.isteyen herkess hamile olsunn inşallaahh

ben de geldiiim de şimdi dünden kalan yemeğin yanına tarhana pişireceğim hemen. yemneğimi yer, bulaşıkları yerleştirme işini kocişe satar gelirim

arkadaşlar mrb ben ara ara yazanlardanım:)ama yazıları sürekli takip ediyorum.ben çok heyecanlıyım onu paylaşacaktım sizlerle.bu ay kendimi hiç dinlemeyeceğim dedim.yani yok buram ağrıdı,yok güğsüm şişti falan hiç uğraşmıcam dedim.ama benim adetim ayın 28 inde yani 6 gün falan kaldı.ama hiiççç belirti yok.sadece göğsüm birazcık arıyor.oda adetin yaklaşmasından sanırım.çok canım sıkkın.bu ikinci denemem ilaçla,klomen kullandım günde bir tane bu ay iki yumurtam oluştu ve kendiliğinden çatlamış.doktor öyle dedi.ama ne zaman çatladığını oda bilmiyr.sadece gittiğimde çatlamış dedi.acaba gününü tutturamadım mı ki.doktorun çatlamış dediği gün ve ertesi gün ilişkiye girdik çok ağrılı oldu.tutmuşmudur ki.neyse çok konuştum arkadaşlar.bide şimdiden idrar testi yapsam çıkar mı.çok öptüm...

sadece 1 gün değil aslında.sperm de yumurta da 48 saat canlı kalabiliyor.hatta güçlü bir sperm ihtimal düşük de olsa 72 saat yaşayabiiyor.yani iki günde bir düzenli ilişkide yumurta çatlar çatlamaz bir gün önceki sperm onu dölleyebilir.ya da bir gün sonraki ilişkide döllenebilir.ille çatladığı gün olması gerekmiyor.
yalnızzz, benim 5 yıl boyu gezdiğim tüm kadın doğumcular kafanda tutturabilme stresi varken yumurtanın kendine set çektiği ve spermi içine almadığı yönündeydi.vajinal salgılar bile bebek yapma stresinden daha asidik bir hale gelip spermleri öldürüyormuş.o yüzden reglin bitiminden bir sonraki regle dek yumurtlamayı beklemeden ilişkiye girsen biri olmasa diğeri zaten otomatikman yumurtlamaya denk gelir.bir de bu işi ödev gibi değil,eşinle özel ve zevkli bir an olarak düşün.dünyada en yakın olduğunuz an...amacın bebek olmasın,bedensel ve manevi haz olsun.bunu o kadar emin söylüyorum ki...forumdakiler biliyor iki kez aklımdan çıktı bu fikir ikisi de tuttu.ve gebelikten de önemlisi sağlıkla tamamına varmak,kucağına almak.allah hepimize kucağımızda meleklerimizi tutmayı,onların büyüdüğünü görmeyi nasip etsin.

canım hiç belirtisi olmadan hamile kalanlar var.. zaten hamilelik belirtisiyle adet belirtisi aynıymış şimdiden belirtim yok hamile değilim diye moralini bozma hiçbişey belli olmaz daha erken. bence idrar testi içinde çok erken negatif çıkar moralin bozulur biraz daha beklemelisin bence

canımm adetin geçmeden test yapma bence kesin olsunn.olmazsa bu ay çatlatma iğnesi kullan o zaman kesin çatladığı zamanı öğreniyonn.doktoruna sor ama.

inşallah bebeğin seninledir canım.çıkması çok zor testte,biraz daha sabret.yine de silik çizgiçıkmıştı bende reglime 7 gün kala o da 1 saatt sonra...silik dediysem,sipsilik...gölge gibi...hatta eşim sana öyle geliyor bile demişti.ertesi gün 45 dk sonra çıktı.yine silikti ama biraz daha belirgindi.dr ilk anda çıkmıştır da çok silik olduğundan idrar kuruyunca görülmüştür dedi.

arkadaşlar çok sağolun ya .doktoruma dedim,çatlama iğnesi vurulsam diye.kendisi çatlıyor zaten gerek yok dedi.bide bu ay da olmazsa eşinden de test isticem bide tüplerine bakacam dedi.alttan bir ilaç veriyorlarmış öyle bakıyorlarmış.bu tüplerin tıkalı olup olmadığını baktıranınız varmı acaba içinizde.korkuyorum birazcıkkk

amin canım çok hklısın ben son iki denememi öyle yaptım geçen ay yumurtlamammı bılmıodum ondan tutumadı dıe dusundum.bu ay hstlndktan sonra sadce ıkı defa yapmadık.anlıcan yumurtlamam boş geçmedi ama tutuarmı bılmıorum hayırlısı olsun...

Son düzenleme:
kızlar ocak ayından beri korunmuyoruz yumurtlama ilaçları soğan kürleri ne varsa denedim ama tık yok 2 aydır saldım kendimi dr gitmedim kafaya takmadım adetim gecikti kesin kistim var dedim umutsuzum ya dün test yaptım kapı gibi net çift çizgiiiiiiiiiiiiiiiii hamileyim allah isteyen herkese nasip etsin ben hamileliğin tadını çıkarırken eşim mutfakta üç kişilik yemek hazırlıyorrrrrrrrrrrrrrr

korkma,en azından için rahat edecek.tıkalıysa da o su açıyor tüpleri genelde.bu arada da işlem sırasında şiddetli adet sancısı şeklinde acı duyacaksın.dayanılmayacak şey değil,ben hep çok sancılı olurdum reglimi.10 dk falan sürüyor. sonrasında da birkaç saat hafif adet sanısı kadar sancın oluyor.bebiş için neler yapılmaz ki..dayanılmaz acı olsa anestezi verirlerdi.çok korkunç değil.korkup kendini kasarsan daha çok acıyabilir.

ayyy arkadaşım ççookk sevindim anlatamam.valla ağlıyorum şuan.nekadar güzel ya.allah bizede nasip edecek mi ki.allah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde kucağına almak nasip etsin

hayırlı olsun,kucağına almayı nasip etsin rabbim.

canım benimde adetlerim çok sancılıdır.kafamı duvarlara vurup bayılacak kadar oluyordu bazı aylar.o sancıya alışkınım.:82:artık dediğin gibi katlancaz ama inşallah hayırlısı olsun.

inşallah edecek inanın tüm umutlarım tükenmişti hiçbir problemimiz yoktu ama 1 yıldır tutturamıyorduk herşeyi denememe rağmen olmadı benim adetim 21 günde bir oluyor adetin 10 günü ilişkiye girdik ve yarım saat kalçamı yukarıya kaldırıp bacaklarımı salladım komşularım dsöylüyodu ama ilkkez uyguladım ttutu bi probleminiz yoksa deneyin bende yaradı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…