Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bu ayı bi kaçırmadan deneyeyim de içimde kalmasın,sonra yumurtlama günümde hiç kaynatamadım demeyeyimm,,,:82:
bu aydan sonra eğerki olmazsa yumurtlama filan dinlemicemm,,,kafama göre takılacammm

aynen bende öyle canım birde diyorlarki ne zaman kafamıza takmaz oldu o ay hamile kaldık diyorlar aslı var mı aceppppppp

bu ayı bi kaçırmadan deneyeyim de içimde kalmasın,sonra yumurtlama günümde hiç kaynatamadım demeyeyimm,,,:82:
bu aydan sonra eğerki olmazsa yumurtlama filan dinlemicemm,,,kafama göre takılacammm

aynen bende öyle yapicam yoksa gercektende yumurtlama günü diye bise yokkk

ay ne diyim salak salak baktım.anlayamadım bi seri saçmaladım.''aaa niye ölsün.sağlıklı maşallah.allah uzun ömür versin''falan diye.

hadi yaaaaaahey Allahım ya çocuklardaki psikolojiye bak sen onlarda bile fazla çocuk olacak diye kafalarına yer etmişler bile geleceğin çatır çatır doğuran anneleri ve doğurtturan babaları olurlar atık

Ya valla bak doğru diyosun kime sorsak ay şekerim biz çok yumurtlama günü takip ettik olmadı ne zaman vazgeçtik canımız istedikçe yaptık o ay hamile kaldım..demiyolarmı...bence yumurtalarında bi haysiyeti var spermlerinde... kızıyolar bize bence...spermler diyoki mesela yaa ben istediğim zaman şöyle tadını çıkara çıkara yolculuk yapıp hayatımın yumurtasıyla buluşmak istiyorum..Yumurtada diyoki bende kasılmadan stres olmadan rahat rahat kafama göre döllenmek istiyorum..Haaa olamazmı??? Belkide ondan kalamıyoruz

hoşgeldin canım.durumun hakkında bilgim yok ama belki vücut biraz daha toparlamalıdır kendini diye düşünüyorum.panik olup stres yapma.inşallah hayırlısı olur.

:78::78:

aynen canım bencede öyle diyorlardır muhakkak

ay canım artık her ihtimal olabilirtamamda spermciklerin ve yumurtacıkların keyfini mi beklicez yane omlet yapar yerim haaaa onları ben

hoşgeldin canım,,,çok geçmiş olsun,inşlhh en kısa zamanda tekrar hamile kalırsınız,,,:79:

ahanda karnim yarildiiii ooofffff anam kizlar acayipsiniz siz yaaa gülmekten agliyorum suandaaa

ama aynen ondan kalamiyoruz canim ayyhh zor yaziyorumda

hoşgeldin canım.durumun hakkında bilgim yok ama belki vücut biraz daha toparlamalıdır kendini diye düşünüyorum.panik olup stres yapma.inşallah hayırlısı olur.

Canım bir talihsizlik yaşamışsın ama üzülme sakın..arkadaşımın dediği gibi vücudun toparlanması lazım neticede bir kürtaj geçirdin..Hayırlısıyla elbette bebeğin olacak moralini bozma sakın..

ay canım artık her ihtimal olabilirtamamda spermciklerin ve yumurtacıkların keyfini mi beklicez yane omlet yapar yerim haaaa onları ben

Bende çatlıcam şimdi gülmekten..Ahanda çatlıyooom çatlıyooom....Vay anaaaam ben nirelere gideyim bir yumurta çatlatamadan şu fani dünyada kendim çatlayacam tümden şimdi...

Bende çatlıcam şimdi gülmekten..Ahanda çatlıyooom çatlıyooom....Vay anaaaam ben nirelere gideyim bir yumurta çatlatamadan şu fani dünyada kendim çatlayacam tümden şimdi...

zaten biz çatlayacaz aynen canım ya adet olur şişeriz yada olmaz şişeriz birgün booom diye patlarsak ben o spermciklere ve yumurtacıklara gösteririm

kizlar biizim kafa iyice gitti heralde kafayi siyirtti bize su spermcikkler
ama varya biyandanda gülmek isimize yarayabilir valla ne guzel bi yandan stres atiyoz bi yandanda gerci spermlere kiziyoz ama....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…