Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kayinvaldemde her telefon konusmamizda bebegin varmi diye sorar onlarda cok istiyolar benimle ayni zmanda evlenen arkadaslarim dogum bile yaptilar cok uzuluyorumyaaa

seninki kisaymis yinede cnm yaaa tryeye gidicem 1 aya ins ama yalniz gidicem o zaman bakilirim die dusunuyorum

kayinvaldemde her telefon konusmamizda bebegin varmi diye sorar onlarda cok istiyolar benimle ayni zmanda evlenen arkadaslarim dogum bile yaptilar cok uzuluyorumyaaa

benim cadi kaynanada bize ,,,yoksa pabucunuz dama atilcak diye mi bebek yapmiyorsunuz???,,,, diyor

ay fenalik basti

ayyy komedi yaa ay olsunda papucumuz dama atilsin raziyim benimki cok istiyo benimki laf sokmuyo yaa ama bazen sey diyo hemen evlenenlrin bebegi oluyo buda benim sansim dedigi zamn zoruma gidiyo belli etmiyorum ama

ayyy komedi yaa ay olsunda papucumuz dama atilsin raziyim benimki cok istiyo benimki laf sokmuyo yaa ama bazen sey diyo hemen evlenenlrin bebegi oluyo buda benim sansim dedigi zamn zoruma gidiyo belli etmiyorum ama

simdilik bebek istemiyoruz de gitsin... hamile kalincada,,,, nasil oldu anlayamadim:44:,,, dersin
duymazliktan gel bisey derse
ben öyle yapiyorum artik

benim cadi kaynanada bize ,,,yoksa pabucunuz dama atilcak diye mi bebek yapmiyorsunuz???,,,, diyor

ay fenalik basti

benimkiler hiç konusunu açmazlar,ama istediklerini anlıyorum tabii
bizdede benim ailem ,bi tane yapta sevelim diyolarr

benimkiler hiç konusunu açmazlar,ama istediklerini anlıyorum tabii
bizdede benim ailem ,bi tane yapta sevelim diyolarr

ya böyle desinler alinlarindan öpecemmm ama yok..... benim kaynana:120: cok söyler hep ama sucuda masum kayinpedere atar ,,,baban böyle böyle diyo der,,,
bende yedim
koca adam utanmadan bunumu diyecek bide... daha neler

ya böyle desinler alinlarindan öpecemmm ama yok..... benim kaynana:120: cok söyler hep ama sucuda masum kayinpedere atar ,,,baban böyle böyle diyo der,,,
bende yedim
koca adam utanmadan bunumu diyecek bide... daha neler

bizimkiler iyi sabırlılar desene 2 yıldır hiç duymadım ben valla,,,
ama öyle laf sokuşturarak söylemeleri çocuk yapma hevesini bile kırar bence

senin sansin yuksek ben daha bi umitsiz vakayim korunmadigim halde hamile kalamiyorum

öyle düsünme canim... Allah ne zaman isterse ozaman olur takma kafaya... en hayirli bir zamanda gelicek insallah bebisin
stres cok etkiliyor biliyorsun aklindan bi türlü cikarmaya bak baska seylerle oyalan bak biz simdi arkadaslarla örgüye basladik terapi gibi geliyo valla
sende oyalanacak biseyler bul kendine ve aklindan cikar at bebek kendiliginden gelene kadar evliliginin tadini cikar

bizimkiler iyi sabırlılar desene 2 yıldır hiç duymadım ben valla,,,
ama öyle laf sokuşturarak söylemeleri çocuk yapma hevesini bile kırar bence

evet yaa onlar öyle dedikce ,,bebek falan istemiyorum artik,,, diyorum icimden
ama sonra tabi biraz rahatlayinca geri geliyor aklima bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…