Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ben 16 aylik evliyim hic korunmadim yine olmuyo bakilmadimda hic bilmiyorum neden olmuyo

valla canım bebiş için 2 ay önce gittim,herşey normal,çalışmalara başlayabilirsin dedi doktor,,,
bakalım ne zaman gelcekk
bi doktora görünseydin canım,neden olmadı diye
genelde doktorlar 1 yıl deneyin eğer olmazsa gelin diiyorlarr

ada44 burdamısın.dün koyu kan gelmişti benden hatırlarsan.bugun gittim.üstüne görüyormuşum cnm

canım çok sevindim bi terslik olmamasına.yazılı okuyorum bi taraftan da size bakıyorum.geç gördüm.yarın benim adet günüm.saolsun bu günden gelmeye başladı:KK1:ya kusura bakmayın ama kırmızı falan değil sadece koyu renkli akıntı varmı böle bişi yaşayan:44:

ben yurtdisindayim durdugum yerde hastane islemleri berbat once esime bakmak icin randevu aldi doktor devlet hastanesinden ama randevunun gelmesi dedi 5,6 ayi bulur dusun esime bakicaklar once sonra benide Allah bilir bi 6 ay sonra bakicaklar halen esime aldiklari randevu gelmedi 4 ay oldu

ben yurtdisindayim durdugum yerde hastane islemleri berbat once esime bakmak icin randevu aldi doktor devlet hastanesinden ama randevunun gelmesi dedi 5,6 ayi bulur dusun esime bakicaklar once sonra benide Allah bilir bi 6 ay sonra bakicaklar halen esime aldiklari randevu gelmedi 4 ay oldu

yurtdisinda derken???

canım çok sevindim bi terslik olmamasına.yazılı okuyorum bi taraftan da size bakıyorum.geç gördüm.yarın benim adet günüm.saolsun bu günden gelmeye başladı:KK1:ya kusura bakmayın ama kırmızı falan değil sadece koyu renkli akıntı varmı böle bişi yaşayan:44:[/ önemli degil cnm ya.benimde adet günüm bugundu.benden dün öle bişey geldi.bugun gittim.bebegimin kesesini gördüm.ben ettim o etti yinede basardım:)

ayy bu sağlık sonuçta ,nasıl olur ya,,, tedavi için o kadar beklemek mi lazımm,,,
Allah yardımcınız olsun canım

esim diyoki helede diyo ismimizi yabanci gorsunler hic umursamazlar canlari ne zman isterse o zman randevuyu verirler senin ne halde oldugun onlarin umrunda deilki

saol canim bizim icin okudun ama biz senin icinde dua ettik... dimi arkaslarrrrr:KK9::KK9:

teşekkür ederim canım benim bende ookuduktan sonra hepiniz için dua ettim.çok okuyamadım ama gerçekten yoğunum.çorbada tuzumuz bulunsun misali oldu:KK1:inşallah rabbimde kabul eder.

o yuzden bakilamiyorumda sorun kimde bendemi esimdemi bilemiyorum iste kendi cabamla biseyler yapmaya calisiyorum sogan kuru deniyorum bu ay bakalim ne sonuc alicam

ayy bu sağlık sonuçta ,nasıl olur ya,,, tedavi için o kadar beklemek mi lazımm,,,
Allah yardımcınız olsun canım

ya sorma kadercim ben burda bile doktordan bi randevu almak icin 3 ay bekliyorum 6 ay bekleyenler bile var... düsün artik:KK37:

sirf bu yüzdende doktora gidesim bile gelmiyor okadar ay bekliyosun 2 dakkada isini bitirip yolluyorlar eve ayy sinir oluyorum yaa bisey sormayada gelmiyor sanki biran önce sorusu bitsede gitse diye bakiyolar bide:KK47:

canım çok sevindim bi terslik olmamasına.yazılı okuyorum bi taraftan da size bakıyorum.geç gördüm.yarın benim adet günüm.saolsun bu günden gelmeye başladı:KK1:ya kusura bakmayın ama kırmızı falan değil sadece koyu renkli akıntı varmı böle bişi yaşayan:44:[/ önemli degil cnm ya.benimde adet günüm bugundu.benden dün öle bişey geldi.bugun gittim.bebegimin kesesini gördüm.ben ettim o etti yinede basardım:)

ya umutlanmayım diyorum.bu sıpalar duruyo duruyo adet gününü mü bekliyo yerleşmek için.:KK20:
ama umarım bende senin gibiyimdir tatlım.kaç gün önce öğrenmiştin adetinden?

teşekkür ederim canım benim bende ookuduktan sonra hepiniz için dua ettim.çok okuyamadım ama gerçekten yoğunum.çorbada tuzumuz bulunsun misali oldu:KK1:inşallah rabbimde kabul eder.

insallah canim... ama suda varki burda hep beraber konusup anlastik bi liste yaptik ve hepimiz birbirimiz icin dua ettik (edicez)bu bile cok güzel... Rabbim niyetimizi biliyorya insallah dualarimizi kabul eder:KK1:

ya sorma kadercim ben burda bile doktordan bi randevu almak icin 3 ay bekliyorum 6 ay bekleyenler bile var... düsün artik:KK37:

sirf bu yüzdende doktora gidesim bile gelmiyor okadar ay bekliyosun 2 dakkada isini bitirip yolluyorlar eve ayy sinir oluyorum yaa bisey sormayada gelmiyor sanki biran önce sorusu bitsede gitse diye bakiyolar bide:KK47:

ayy gerçekten çok zor bi durum yaa,hasta olmayacaksın orda o zaman,,
ben bilmiyodum,ilk defa sizden duyuyorum,yurt dışında hasta olmak başa belaymış ta haberimiz yokk

oyle ya bende boyle bilmezdim ama iste simdi trde olsam coktan tedavi olmaya baslamistim gercekten bizim ulkemiz gibi baska bi ulke yok Allahim en kisa zamnda rizkimizi keser burdan ins

ayy gerçekten çok zor bi durum yaa,hasta olmayacaksın orda o zaman,,
ben bilmiyodum,ilk defa sizden duyuyorum,yurt dışında hasta olmak başa belaymış ta haberimiz yokk

ya ben mesela stuttgarta dogdum büyüdüm orda böyle biseyle hic karsilasmamistim istedigin zaman randevunu alip gidebiliyosun
evlendikten sonra biliyosun suan düsseldorftayim ve burda komsular akrabalar v.s. herkezden neler duyuyorum bi bilsen:KK53:
doktor degil canavar resmen:KK53::KK47:

ilk bebek icin doktora gittigimizde 3 ay sonra verdiler randevuyu ya sinir oldum:KK19:

X