Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ebru canım ben okudum dualarımı.allah kabul eder inşallah.hepinize sevgilerimle

slm kızlar nasılsınız ayy bi temizlik yapayım dedim bugun kayınpeder geldi salonun ortasına yattı pufffff sinir oldum ya beklekı kalksın şimdi

slm kızlar nasılsınız ayy bi temizlik yapayım dedim bugun kayınpeder geldi salonun ortasına yattı pufffff sinir oldum ya beklekı kalksın şimdi

ne işi var ki bu saatte ..sinir olurum ben temizlik yaparken birinin ayagımın altında dolaşmasına

aynen canım ya evıde bomboş hala gelıp burda yatıyo gördugu halde evı dokmusum temızlık yapıyorumm

bn eşime bile tahammul edemiyorum temizlik yaparken..ben temizliyorum o batırıyor bi yandan
kalk kayınpederi git bi hava al gel sen

Ne işi var kayınpederin harbi bu saatte sende
Hiç sevmem evi var işte gitsin orda yatsın
Benmki on numero valla çok severim kayınanamı babamı da pek uğramazlar bana hele gündüz hiçççç

bn eşime bile tahammul edemiyorum temizlik yaparken..ben temizliyorum o batırıyor bi yandan
kalk kayınpederi git bi hava al gel sen

neyse beklıycem artık napayımm, bende eşim evdeydı 2 de cıktı dedım o cıksın rahat rahat yapayım

Benmki on numero valla çok severim kayınanamı babamı da pek uğramazlar bana hele gündüz hiçççç

heheheh..aynen..gerçi bizim eve gündüz zaten gelemezler,bomboş zira gece de ayda 1 fln gelirler..genelde biz gideriz

ahhh canım sorma çalısıyo sevıs cekıyo oglen boşş yemege gelır hergun sagolsun hıc bellı olmaz bakarsın sabah yatıyoruz kapı caldı kahvaltıya gelmıss, hıc bellı olmuyo ne yaapcakları

oyy yeniymiş de..
huuuu kayınpeder kayınpeder yeni evli çiftlere öyle her zaman gidilmez..öyle sabahları çıkıp çıkıp gelme habersiz

oooo canım bu neki evde bi rahat dolasamam sureklı hazırda kapının ağzında bi etek eşarp bulunur bellı olmaz cunku kapı nezaman calacak, yani bide birlikte oturalım dedıler ben ıstemedım ınsan ordan bari düşünür rahatsız oluyokı ıstemedı ama nerdeee, ben gene ıyı eltılerım daha cok cekmıs ozaman gorumceler falanda bekarmıss ben sanslıyım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…