Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak ______ 261
2***turlik 202___________12 ocak______ 261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______ 261
6***zehra2509__________???????_______261
7***deece______________??????_______ 261
8***mutluluk84__________5 ocak_______ 261
9***amtcdm___________12 ocak_______ 261
10**sedosumm_________??????________ 261
11**heaven1__________16 ocak________261
12**elaezel____________?????_________ 261
13**buglem10_________2 ocak_________261
14**gamzemir_________15 ocak________261
15**smyr_____________10 ocak________261
16**sahgull__________???????_________ 261
17**ebucubu__________22 aralik_______ 261
ada_44_______________________________7

listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslayip bitirsin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurabu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîymi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez:))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

ebru canım ben okudum dualarımı.allah kabul eder inşallah.hepinize sevgilerimle:KK1::KK16:

slm kızlar nasılsınız ayy bi temizlik yapayım dedim bugun kayınpeder geldi salonun ortasına yattı pufffff sinir oldum ya beklekı kalksın şimdi:KK50::KK50:

slm kızlar nasılsınız ayy bi temizlik yapayım dedim bugun kayınpeder geldi salonun ortasına yattı pufffff sinir oldum ya beklekı kalksın şimdi:KK50::KK50:

ne işi var ki bu saatte ..sinir olurum ben temizlik yaparken birinin ayagımın altında dolaşmasına :KK47:

aynen canım ya evıde bomboş hala gelıp burda yatıyo gördugu halde evı dokmusum temızlık yapıyorumm

bn eşime bile tahammul edemiyorum temizlik yaparken..ben temizliyorum o batırıyor bi yandan :KK47:
kalk kayınpederi git bi hava al gel sen :KK9::KK9:

Ne işi var kayınpederin harbi bu saatte sende
Hiç sevmem evi var işte gitsin orda yatsın
Benmki on numero valla çok severim kayınanamı babamı da pek uğramazlar bana hele gündüz hiçççç:KK9:

bn eşime bile tahammul edemiyorum temizlik yaparken..ben temizliyorum o batırıyor bi yandan :KK47:
kalk kayınpederi git bi hava al gel sen :KK9::KK9:

:KK1::KK1: neyse beklıycem artık napayımm, bende eşim evdeydı 2 de cıktı dedım o cıksın rahat rahat yapayım:KK1::KK1:

Benmki on numero valla çok severim kayınanamı babamı da pek uğramazlar bana hele gündüz hiçççç:KK9:

heheheh..aynen..gerçi bizim eve gündüz zaten gelemezler,bomboş zira :KK52: gece de ayda 1 fln gelirler..genelde biz gideriz

ahhh canım sorma çalısıyo sevıs cekıyo oglen boşş yemege gelır hergun sagolsun hıc bellı olmaz bakarsın sabah yatıyoruz kapı caldı kahvaltıya gelmıss, hıc bellı olmuyo ne yaapcakları

oyy yeniymiş de..
huuuu kayınpeder kayınpeder yeni evli çiftlere öyle her zaman gidilmez..öyle sabahları çıkıp çıkıp gelme habersiz :KK9::KK9:

oooo canım bu neki evde bi rahat dolasamam sureklı hazırda kapının ağzında bi etek eşarp bulunur bellı olmaz cunku kapı nezaman calacak, yani bide birlikte oturalım dedıler ben ıstemedım ınsan ordan bari düşünür rahatsız oluyokı ıstemedı ama nerdeee, ben gene ıyı eltılerım daha cok cekmıs ozaman gorumceler falanda bekarmıss ben sanslıyım yani:KK1::KK1::KK1:

X