Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Hay Allahım ya, gercekten terslik ustune terslik gelmis. Neyse pazartesinin ugursuzlugu olsa gerek. Keske 2 tane alsaydin testi. Neyse yarin gidersin problem degil, 1 gunden bisey olmaz. Ben de idrar testi alsam mi acaba Esra ne dersin yarin sabah cikar mi varsa birsey?

selam kızlar nabersiniz... okuldayım çıkıcam şimdi bi merhaba diyim dedim. bu arada duanın süresi 1 hafta olunca bende adetim bittikten sonra okumaya karar verdim temiz temiz okurum hem. haberiniz olsun yani okumuyor bu kız demeyin sonra benim 5 gün sürüyo zaten bu 2. gün... hadi öptüm hepinizi görüşürüüüzz

cnmm benimm yaaa yazıkk sanaaa inşaAllahh iyi haberdir bunun sonucu yaa

Alma bence günün geçerse yap
varsa da çıkmaz gibi geliyor.

Oyle mir dersin. gunum de yaklasti ama peki senin sozunu dinliyim yapmiim.

Canım benim geçen sefer adetten önce bi sürü test aldım yaptım hepsi silik çizgi falan bir umut bir umut anlatamam sonra adet gelince büyük bir yıkkınlık
En iyisi beklemek ben cidden artık beklicem hele kan testi çok zor günüm geçmeden.Negatifi duymak ya da görmek çok sinir bozucu

Acaba senin kimyasal gebelik mi oldu? benim ikinci kimyasalimda oyle olmustu cunku. idrar testinde silik cizgi cikti. kan testine gittigimde degerim dusuktu. ben de heralde kimyasal dedim cunku 10'du deger. neden durup dururken 10 olsun de mi ama. gebelik oldu dustu dedim heralde yine.

Olabilir.
Ama ben kanamaya takmış durumdayım.4.gün bugün ama dün sabahtan beri pet takmıyorum.Damla damla geliyor.Arada karnım , belim ağrıyor he şimdi sökülecek diyorum bi kaç damla geliyo yine bir şey yok.Toplasan normal adetimin bir günlüğü kadar gelmiştir kan.Bugün öğrensem iyi olacaktı ama neyse kısmet.Yarın artık

En iyisi temiz temiz okumak canım bana göre de
Görüşürüz

cessssssss
şunu bi oku
koç burcu 2011 yorumlarından

Bir cocuğun sorumluluğun size ağır geleceğini düşünebilirsiniz. Veya çok isteseniz bile çocuk sahibi olmanız bu süreçte mümkün olmayabilir. Çocuklarınız varsa onların sorunları nedeniyle sıkılabilir, bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Katı bir disiplin uygulayabilir, sevgi ve şefkatinizi göstermekte çekimser davranabilirsiniz.

arkadaşlar aramızda hiç hamile kalanlar yokmu yhaa inşaALLAh bu ay hamişler çoğalırda çoğalır dolup taşar buralar

Sevmiyorum dedim burcumu anlamadiniz beni. Bak yine olumsuzluk yaratiyo. Neyse ki bunu kafama takmicam ve bebek sahibi olmayı istemeye devam edicem. PES ETMEK YOK..

Sevmiyorum dedim burcumu anlamadiniz beni. Bak yine olumsuzluk yaratiyo. Neyse ki bunu kafama takmicam ve bebek sahibi olmayı istemeye devam edicem. PES ETMEK YOK..

Sorma ya öylesine bakıyordum bunu görünce yıkıldım
Bu ay hamile kalınca rezzan kiraza mail atıcam
noolllllldddddddddddduuuuuuuuuu hani kalamazdım diye

ablamdan örnek veriyim kızlar..koç burcudur kendisi..çocukları pek sevmezdi öyle kucagına alıp da çocuk sevdigini görmemişimdir..3,5 yaşında oğlu var ve deli oluyo ogluna..başkasının çocugunu sevmeye benzemiyo annelik bammbaşka bşi çok bellii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…