Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ben okudum bitirdim çok şükür yaaaaaçünkü adet olurumda okuyamam diye korktum okudum bitirdim ebru canım listeye eklemis gibi hepimize duamıda ettim yüce mevlam duymuştur sesimizi inşallah...

kızlar ben okudum bitirdim çok şükür yaaaaaçünkü adet olurumda okuyamam diye korktum okudum bitirdim ebru canım listeye eklemis gibi hepimize duamıda ettim yüce mevlam duymuştur sesimizi inşallah...

aferin canim dersine iyi calismissin
listeye simdi ekliyorum tatlim bende 100 tanesini okudum bugün 161 tanesinide okur bitiririm...

aferin canim dersine iyi calismissin
listeye simdi ekliyorum tatlim bende 100 tanesini okudum bugün 161 tanesinide okur bitiririm...
evet canım iyi çalıştımya baktım adet olursam eğer bu hafta okuyamam ve hepimizin duası yarım kalır oyüzden olmadan okuyayım dedim rabbim kabul etsin inşallah....sen napıyosun canım iyi misin?

evet canım iyi çalıştımya baktım adet olursam eğer bu hafta okuyamam ve hepimizin duası yarım kalır oyüzden olmadan okuyayım dedim rabbim kabul etsin inşallah....sen napıyosun canım iyi misin?

canim 2 kere falan söylemistim aslinda 4444duasi, kurandan bir ayet olmadigi icin veya herhangi bir surede olmadigi icin okunmasinda bir mahsur yoktur adetliyken...
ama bende yinede adetim bittikten sonra yani dün abdestimi alipta basladim daha güzel olur diye

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

zehra2509,_ebru32+,kad_er+,ces1234+,
kızlar geçmişi mi okuyorsunuz ayol

evet canım aslında okunur ama benim öyle içime sinmezdi oyüzden bende okuyayım dedim birde bu ayın sonunda kayınvalidemler gelecek girememde kkya doğru düzgün

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______261
6***zehra2509__________???????_______261.................okudu
7***deece______________??????________261
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________261
17***ebucubu__________22 aralik_______261

ada_44______________________________7
listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)

Son düzenleme:
evet canım aslında okunur ama benim öyle içime sinmezdi oyüzden bende okuyayım dedim birde bu ayın sonunda kayınvalidemler gelecek girememde kkya doğru düzgün

tamam canim zaten dedigim gibi bende yinede adetim bittikten sonra okudum.... daha dogrusu simdilik 100 tanesini bugün bitirmeye caliscam bende...
insallah dualarimiz kabul olur kizlar yaaa...

tamam canim zaten dedigim gibi bende yinede adetim bittikten sonra okudum.... daha dogrusu simdilik 100 tanesini bugün bitirmeye caliscam bende...
insallah dualarimiz kabul olur kizlar yaaa...

inşallah kabul olur canım okadar isteyerek okudumki hepimizin için yüce mevlam hepimizinkini kabul etsin bizlere vatanına milletine bizlere hayırlı evlatlar versin...

ya kizlar sizdede oluyormu ben uyurken ellerim kollarim bazen dizlerim bile öyle bi uyusuyorki hic bir yerimi kipirdatamiyorum cok rahatsiz oluyorum yaaa... ölü gibi yatiyorum bazen dediklerine göre 3-4 saat hic dönmeden yani kipirdamadan uyuyormusum ondanmi böyle oluyor acabaa

Son düzenleme:

evet canım bende de olur parmaklarım bile şişer yüzük varsa hele resmen parmağıma oturur aynı yere yatmaktan kan gitmiyor heralde ondan öyle oluyor...

evet canım bende de olur parmaklarım bile şişer yüzük varsa hele resmen parmağıma oturur aynı yere yatmaktan kan gitmiyor heralde ondan öyle oluyor...

evet ya evlilik yüzügümü bu yüzden yatarken cikariyorum artik
herhalde dedigin gibi canim ya off cok kötü oluyor ama

ben kaçar kızlar benimki çay istiyor sonra grş inşallah kendinize iyi bakın hepiniz öpüldünüzzzz

Huuu huuuuuuuuuuuu
ben geldim
doktorumun acil ameliyata girmesi gerekiyomuş gittim bekle bekle gelmedi başka doktor vardı ona muayene olmadım benim doktorum bi tane
Yarın için randevu verdiler.Hala tuvalete gidince peçeteye ve çamaşırıma çok az kahverengi leke bulaşıyo.İdrar testi yaptım eve gelince dayanamadım test bozuk çıktı
Bir terslik var bugün ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…