Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ben yatmaya gidiyorum...
artık gözlerimi açık tutmakta zorlanıyorum.çok fazla yazışmayın gidin uyuyun sabah geçmişi okumak çok zor oluyo valla

uyuyamadım...
maalesef her şeyden tiksiniliyor ondan tiksinilmiyor. ben de ilkinde de bunda da çift çizgiyi görünce "ara verdim" doğururum,emziririm yine başlarım eminim.ve şu an bile kuduruyorum.rüyamda bile içiyorum,millet içerken içime çekesim geliyor.günde 1 paket içerdim.ligt falan da değil.dr 4 taneye kadar içebilirsin demişti ilkinde,içime sinmedi,içmedim.bunda zaten riskler malum, içilir mi?ama tavsiyemşu,gebelikten önce bırakın.azaltmakla olmuyor,pat diye bırakın.yumurta kalitesini düşürüyor diyorlar.
benim için olan iyi dilekleriniz için sağ olun.akşam eve güzel haberlerle gelirim inşallah.

artık gözlerimi açık tutmakta zorlanıyorum.çok fazla yazışmayın gidin uyuyun sabah geçmişi okumak çok zor oluyo valla

tamam cnm iyi geceler sana

valla ben gece kusu gibiyim sabaha kadar uyumuyorum nerdeyse
buranin saatiyle sabah saat 4 te en son babalar duyar basliyor onu izliyorum

Tamam canım iyi geceler sana,yarın bi ara uğruycam topiğine iade_i ziyaret babında
bende listeyi güncelleyim biraz daha durur çıkarım.
iyi bak kendine,tatlı rüyalar,geçmiş olsun

canim inan bana bende günde 1 paket iciyorumdur kesin bide sürekli evde oldugum icin can sIkintisindan elim hep sigaraya gidiyor..
nasil birakcam bilmiyorum ya cok zor cok
gerci kendimize oyalanacak biseyler bulursak belki azda olsa unuturuz ama bakalim hayirlisii

İçme sedacım,ne güzel mücadele etmişsin dayanmışsın.
Biraz daha sabret,zaten sonra kendin istemiyceksin büyük ihtimalle.

Tamam canım iyi geceler sana,yarın bi ara uğruycam topiğine iade_i ziyaret babında
bende listeyi güncelleyim biraz daha durur çıkarım.
iyi bak kendine,tatlı rüyalar,geçmiş olsun

sana da iyi geceler canım...
topiğe her zaman beklerim.bak ben adet olalı 10 gün oldu ama hala burdayım.buranın dostluğu sohbeti hiçbiyerde yok...
herkese iyi rüyalar...
rüyanızda cennette ki meleklerinizi görün...

İçme sedacım,ne güzel mücadele etmişsin dayanmışsın.
Biraz daha sabret,zaten sonra kendin istemiyceksin büyük ihtimalle.

içmiyorum içmiyorum da,bıraktım da diyemiyorum. çok seviyorum ya,kahve ve çayla hele...aşerdim bak şimdiiçmem ama...kısmet olup doğarsa,emzirirsem...sonra iş yerimdeyken bari...

aynen katiliyorum burada cok güzel dostluklar kurduk

gerçekten öyle...benim dahil olduğum ilk topik.yani yazdım diğerlerine de ama takip etmedim hiç.şimdi işten geliyorum geçmişi okuyorumçok içten insanlar var burada.

içmiyorum içmiyorum da,bıraktım da diyemiyorum. çok seviyorum ya,kahve ve çayla hele...aşerdim bak şimdiiçmem ama...kısmet olup doğarsa,emzirirsem...sonra iş yerimdeyken bari...

canim inan bana bende haziranda 2 ayliginada olsa biraktigimda ilk haftalar cok zorlandim ama sonra alistim
geri baslamamin sebebide vatan hasretini gidermeme 1 gün kalmisti onun sevinciyle esimle gittik sigara aldik ve ictik maalesef icmez olaydik

valla inşallah içime bir tiksinti gelir...bırakıyorum desem psikolojik olarak daha mı iyi ki?ben şimdi resmen açık açık ara verdim diyorum.

Aynen canım,5 aralıkta adet oldum bende.
Ama hep aklım burda,maşallah her girdiğimdede geçmişi okumaktan sohbete katılamıyorum:)
çok güzel bir ortam olmuş,hepimizin ellerine yüreğine sağlık.

sayende:)sen topladın bizi topic başı sensin

canım ben topladım ben başlattım da bu duruma getiren de sizlersiniz.
Emeğiniz çok yani,bu kadar rağbet gösterileceğini tahmin etmemiştim ilk başlarda.
güzel oldu ama hoş oldu:)
seda bu arada sende mi izmirlisin?

sayende:)sen topladın bizi topic başı sensin

evet canim yaa..
ben buraya bi girdim girdigim gibi kaynasmam bir oldu
artik hepimiz birbirimizi iyi taniyoruz güzel sohbet ediyoruz herseyi paylasiyoruz gülüyoruz egleniyoruz
oooohhhh deymesinler keyfimizee vallaa

evet canım,üniversite hariç hiç çıkmadım:)sen de miii?

evet canim yaa..
ben buraya bi girdim girdigim gibi kaynasmam bir oldu
artik hepimiz birbirimizi iyi taniyoruz güzel sohbet ediyoruz herseyi paylasiyoruz gülüyoruz egleniyoruz
oooohhhh deymesinler keyfimizee vallaa

En güzeli aynı amaç için biraraya gelen insanlar olmamız.
Sadece o sebep bile yetiyor birbirimizi iyi anlamaya.
İnsan en yakınlarına bile bu kadar açamıyor kendisini.
Mesela ben bebek var mı diye soran arkadaşlarıma,
patavatsız çevreye,her ay ''sen adet oldun mu''
diye meraklı gözlerle soran yakınlarıma bile
''yok henüz düşünmüyoruz daha yeni evliyiz ne acelemiz var''
diye kalkanlarımı çıkarırken.
burda tamamen savunmasız bi biçimde ölesiye istediğim tek şey olduğunu söyleyebiliyorum.
Evet ben de hepiniz gibi bebeğim olsun hayatımı anlamlandırsın istiyorum.
İşte bu duygu bizi birbirimize böyle kaynaştırıp,samimi insanlar haline getiren:)
Ne diyim iyi ki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…