Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayirli aksamlar kizlar ben bugun ovitrelle vuruldum.gecen ay 36 saat sonra iliski ve sonra gun asiriydi.ama bu sefer 12 saat yani bu gece ve 36 saat yarin gece yapmayi planliyorum.siz igneden sonra iliski saatlerinizi nasil yaptiniz.

Hayirli aksamlar kizlar ben bugun ovitrelle vuruldum.gecen ay 36 saat sonra iliski ve sonra gun asiriydi.ama bu sefer 12 saat yani bu gece ve 36 saat yarin gece yapmayi planliyorum.siz igneden sonra iliski saatlerinizi nasil yaptiniz.
Canim dr. Bizede oyle dedi ama ben dinlemedim 4 gun ust uste iliski oldu sonrada bigun ara ile devam ettik bide iliskiden once esimle birlikte keci boynuzu yedik cevizli olanlardan bata son 2 gun kaldi testte silik cikti insaallah hormonlarim beni yaniltmiyodur vardir bebegim :) bu ay hepimize ugur getiricek ben inaniyorum

Bat 15 aralık çok mu erken olmuş

Eklentiler

• 62420EEE-D506-4BF5-8675-1A45CFEE9E2C.jpeg
    62420EEE-D506-4BF5-8675-1A45CFEE9E2C.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 79
Yarin sabah yinede fazla testin varsa tekrarla canim benim bir gun ara ile negatiften silik cizgiye gecis yapmisti daha once
erken gebelik testi aldım canım, regl durumuna göre direk kan tahlili yaptırırım. İğnenin yapıldığı günü sayarsam 15. günüm bugün. Benim adet öncesi sırtım su gibi olur gece. Dün gece de öyle olunca kesin negatif çıkacak dedim. Ama kırmızıları görene kadar umut var değil mi:)

erken gebelik testi aldım canım, regl durumuna göre direk kan tahlili yaptırırım. İğnenin yapıldığı günü sayarsam 15. günüm bugün. Benim adet öncesi sırtım su gibi olur gece. Dün gece de öyle olunca kesin negatif çıkacak dedim. Ama kırmızıları görene kadar umut var değil mi:)
Aynen canim umut hep var :KK200:

X